1345
1363
عنوان

آموزش پیدا کردن خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 972 بازدید | 66 پست

فكر نكنم الان تو عهدي باشيم ك تنها دغدغه خانم ها ازدواج و شوهر باشه

اون براي زماني بود ك حداقل ازش ٣٠-٤٠ سال ميگذره

همه چي از ٩٨.٥.٣٠ شروع شد ، من عاشق خودم شدم ، وابستگي رو به باد سپردم ، شاد شدم و روي پاي خودم ايستادم بدون توقع ، اخر شب در حالي از خودم راضي بودم بغل خدا خوابم برد ! + positive energy  

من یه چند وقت دیگه میام راهکارات رو میخونم البته اینم بگم که کلا جذب خاستگار بلد نیستم😂😂😂😂هی خدا😐

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تیکر طلاقمه.ان شاالله تا تموم شدن تیکر من هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو.💪💪💪💪

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

الان که طرف با شناخت و پذیرش یه فرد میره سر زندگی مشترک به مشکل بر میخوره چه برسه الان که بخوایم خود ...

بابا چرا منظور منو نمی فهمید می گم که راه اوله اینه اگه مذهبی هستید چادر بپوشید و توی روضه ها کیس زیاد هست 

اگرم مذهبی نیستید با مترو رفت و امد کنید که تو اجتماع باشین

اگرم بی حجابید جلف نباشد چون مردا زن جلف دوست ندارن نمی دونم چرا فهنه این حرفام اینقدر سخته

1350
فكر نكنم الان تو عهدي باشيم ك تنها دغدغه خانم ها ازدواج و شوهر باشه اون براي زماني بود ك حداقل ازش ...

عزیزم تو همین سایت دیدم منم خواهرانه کمک کردم چون بعضی ها عزت نفس دارن نمیان تو خیابان جار بزنن

عزیزم تو همین سایت دیدم منم خواهرانه کمک کردم چون بعضی ها عزت نفس دارن نمیان تو خیابان جار بزنن

💜❤️💙

همه چي از ٩٨.٥.٣٠ شروع شد ، من عاشق خودم شدم ، وابستگي رو به باد سپردم ، شاد شدم و روي پاي خودم ايستادم بدون توقع ، اخر شب در حالي از خودم راضي بودم بغل خدا خوابم برد ! + positive energy