1464
1411
عنوان

آموزش پیدا کردن خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 1000 بازدید | 66 پست
خواستگار تو برخوردای اجتماعی پیدا می شه، چیز نیست که کلمب بره پیداش کنه از راه مخالف به عِراق! هر چ ...

اوه خدای بزرگ ببین کی اینجااااااست  برگشتنت مبارک دیگه کاری نکن حذفت کنن  

خدایا شکرت❤😍

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

ببخشید اگه بخواد با تغییر پوشش برام خواستگار بیاد میخوام نیاد کسی رو باید پیدا کرد که خود خودت رو بخواد مگه میخواد با لباسم زندگی کنه اگه اینجور باشه پس فردا همین کسایی که پوششون رو تغییر دادن میاد تاپیک میزنه میگه شوهرم به لباسم گیر میده و فلان... کسی باید باشه که خود واقعیم رو بخواد همین

1484
راهکار شماره ی یک  تغیر پوشش پوشیدن چادر  رفتن تو عذا داری ها روض ها مسجد ها نشستن پیش زن ...

وااا اینا چه راهکارایه میدین ادم باید خودش باشه نه ظاهرسازی کنه منی که مانتوییم و اهل مسجد اینا نیس برا چی بیام چادر سر کنم برم تو‌مسجدا دنبال شوهر!! 

متولد ۱۳۸۱ نیستم دهه شصتیم

اگر بری دنبال خواستگار اون وقت خودت خواستگاری نه اون کسی که رفتی دنبالش

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر برای رسیدن به هفت تا از هدف هامه https://www.ninisite.com/discussion/topic/3167082/چقد-این-دختر-صداش-قشنگه 
1334

من هیچوقت ختم فامیلای دورنمیرم  ی بار رفتم هیشکی منونمیشناخت ک من دخترفلانیم ی جمع زنونه ام بودوااای  نگم... هیچی دیگ همونجا  خواستگارای خعلی خعلی خوبی پیداشدبرام  

ولی متاسفانه پایبندم ب یه قلب دیگ  

پ.ی؛اینجورجمعا حتمابرین

میدونم که خیلیا این درخواست رو کردن... ولی اگه این امضارو دیدی ی صلوات برای خوشبختی وعاقبت بخیریه منوعشقم و همه جوونا ک میخوان به وصال هم برسن  بفرست... تا خدا دوبرابرشو بهت ج بده دوست عزیز🌹
آره دیگه دغدغه مجردا شوهر کردنه دغدغه متاهلها هم بچه دار شدن هرکسی دغدغه های مرحله خودشو داره   ...

بچه دار شدن فرق داره 

با اينكه تا اين حدددد درگير شوهر باشه كسي!!😕

١٠سال ديگه ميخواد چجوري بشه خدا ميدونه

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1474
راهکار شماره ی یک  تغیر پوشش پوشیدن چادر  رفتن تو عذا داری ها روض ها مسجد ها نشستن پیش زن ...

اره اینجوری خواستگار پیدا میشه ولی نود و نه درصدشون الکی وبه درد نخور پیدا نشدنشون بهتره اینا باید پنهان بمونن

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر برای رسیدن به هفت تا از هدف هامه https://www.ninisite.com/discussion/topic/3167082/چقد-این-دختر-صداش-قشنگه 

منم یمدت میرفتم مسجد کلی برام خواستگار میومد خاسم بگم اولی ح میدع😂😂😂😂😂😂😂

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی   احترام خودتو نگه دار    
اوه خدای بزرگ ببین کی اینجااااااست   برگشتنت مبارک دیگه کاری نکن حذفت کنن    

قربون شما عزیزم، صاب تشریف باشین! حذفمم که معمولا دوستان محبت می کنن با پاکن محبتشون زحمت می کشن ظاهرا ابواب جمعی اینجام همچین دلخون نباشت از من بابت چی نمی دونم

شما که باز اومدی اون قدیم کی بودی؟ جات خالی نباشی پیشم

1508