2410
2553
عزیزدلم به خدا توکل کن 😘 باور کن خانوادم میگفتن محاله کسی مثل تو پیدا شه و با هم ازدواج کنید  ...

وای چقد خوبه همچین کسی بیاد تو زندگی آدم ایشالا همیشه شاد باشین

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین
منم یکی رو میخوام نمیتونم شمارش رو پیدا کنم

روش بیشتر فکر کن. ببین واقعی همونیه ک میخوای یا نه چون وقتی یه دختر پیشنهاد میده هر مردی جنبه و مردونگی درست برخورد کردنو نداره حتی اگه اون لحظه درست برخورد کنه خیلیاشون بعدا سرکوفت همین موضوع رو میزنن به آدم واقعا ببین ارزششو داره یا نه که ما پیش بزاری

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چقد خوبه همچین کسی بیاد تو زندگی آدم ایشالا همیشه شاد باشین

ممنون عزیزدلم

راهش همونیه که گفتم 

فقط به خدا توکل کن 

و بهش بگو هر چی خودت برام انتخاب کنی رو میخوام 

براش تعیین نکن حتما فلانی باشه و...

چون ما علم کافی نداریم فدات شم 

فقط و فقط بسپار به خود خدا 

بعد ببین چجوری برات معجزه میکنه گلم😘

2456

من همیشه فکرمیکنم اگه ۱۰۰۰تا مردو ب صورت رندوم انتخاب کنن بازم شاید از لحاظ تفاهم کسی مثل شوهرم پیدا نشه

مارو معرف به هم معرفی کرد و بامامانش اومدن خونمون جلسه اول

واقعا بر امون عجیبه این همه تفاهم

قدرت خدابود

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
من همیشه فکرمیکنم اگه ۱۰۰۰تا مردو ب صورت رندوم انتخاب کنن بازم شاید از لحاظ تفاهم کسی مثل شوهرم پیدا ...

چه خوب که خدا انقد دوستون داره

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین
2714
3 سال  خوبیم با هم همه فک میکنن عاشق همیم  ولی میدونم که برا هم ساخته نشدیم

چراا؟!رو چه حساب اين حرفو ميزني؟؟

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 

نه والا به هیچ عنوان نیمه گور به گور شده ام نبوده

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
چراا؟!رو چه حساب اين حرفو ميزني؟؟

من و شوهرمم تقريبا همه چيمون شبيه همه علائق و سليقه و طرز تفكرمون البته من اوايل خيلي پر توقع بودمو دوست داشتم شوهرم از ايني كه هست بهتر باشه و اين باعث ميشد يكم اذيت بشم بعد به اين نتيجه رسيدم كه اگه شوهرم اونطور كه من دوست دارم هميشه رفتار كنه زندگي خيلي تكراري و زنده ميشه اين شد كه كنار اومدم و الان واقعا اگه دوباره متولد شم بازم انتخابم همينه چون همه كار براي آرامش و رفاه من و پسرم و تو راهيمون ميكنه

توام سعي كن بيشتر با شوهرت حرف بزني بيشتر مردا متوجه نيستن كه كدوم رفتار و حرفشون باعث ناراحتيه همسرشون ميشه ولي ما زنا هميشه انتظار داريم كه مردا خودشون بفهمن خب بابا بيچاره ها علم غيب ندارن كه اول حرف بزن بعد ديدي بازم تكرار كرد اونوقت حق با توعه

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 
چه خوب که خدا انقد دوستون داره

خدا همه بنده هاشو دوست داره 

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706