2726

اره خود اصل جنسه 😂

آشناییمونم اینطوری بود که از اقوام خییییییلی خییییلی دور بودیم ولی دوسش داشتم بهش گفتم و قبول کرد و شدیم دنیای همدیکه

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خود اصل جنسه 😂 آشناییمونم اینطوری بود که از اقوام خییییییلی خییییلی دور بودیم ولی دوسش داشتم ب ...

وای چه جالب میدونستی دوست داره که گفتی ؟ 

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین
2728
یقین دارم نیمه گمشده من نیست  موندم باید چیکار کنم؟ دلم شدیدا عشق واقعی رو میخواد

چرا عزیزم چندساله ازدواج کردین

به معنای واقعی بله هم ظاهرمون  هم باطنمون  هم رفتارامون  هم سلایقمون  دقققق ...

دست راستت رو سر ما

وای چه جالب میدونستی دوست داره که گفتی ؟ 

نه اصلا 1درصدم نمیدونسم دوستم داره. یعنی اصلا دوستم نداشت فقط هر وقت میدید منو هی نگاه میکرد. بعد اینکه بهش پیام دادم و گفتم بهش علاقه مندم و خودمو معرفی کردم فکر میکرد سرکاریه چون من دختر فوق العاده مغروری بودم و هستم اصلا باورش نمیشد

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥
نه اصلا 1درصدم نمیدونسم دوستم داره. یعنی اصلا دوستم نداشت فقط هر وقت میدید منو هی نگاه میکرد. بعد ای ...

منم یکی رو میخوام نمیتونم شمارش رو پیدا کنم

دست راستت رو سر ما

عزیزدلم به خدا توکل کن 😘

باور کن خانوادم میگفتن محاله کسی مثل تو پیدا شه و با هم ازدواج کنید 

الان انقدر شبیه همیم که راحت فکر همدیگه رو میخونیم 

شاید باورت نشه عزیزم 

با دوستم رفتم بیرون 

یه ساعت فروشی بززرگ دیدیم 

به دوستم گفتک اگه همسرم الان اینجا بود این ساعتو میپسندید 

به فرداش گذرمون افتاد همونجا ازش پرسیدم کدوم ساعتو دوس داری 

بین شاید چند صد ساعت دقیقا همون ساعتو انتخاب کرد😂