2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرم نیمه ی مکمل منه دقیقا مثل پازل ما هم دانشکده ای بودیم و یک روزی از قضا هم محله ای😍خدا رو شکر میکنم بابت داشتنش فهیم بودنش عاشق بودنش صبور بودنش و...

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

آرهههههههه😃😃😃😃

سنتی ازدواج کردیم ولی عششششقه عششششق

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
2720

اوهوم 🙄

تو ازدواج اول برای حل مشکلم به هزار در زدم 

با یک مشاوری آشنا شدم 

و ۱جلسه پیششون رفتم 

تصمیمم به طلاق بود 

و ایشون گفت نه از پیشش اومدم و  چند ماه بعد جدایی برای کار دیگه ای که مامانم داشت رفتیم پیشش 

هنوز یادش بهم بود 

و گفتم جدا شدم  ایشون گفت موردی براتون سراغ دارم که خیلی به هم میخورید شماره خودمو گرفت 

حدود ۱سال بعد در حالی که اصلا یادمم به ایشون نبود خودش زنگ زد و دوستش رو بهم معرفی کرد  و تو دفتر خودشون چند جلسه همو دیدیم و صحبت و بعد چند جلسه بیرو نبعد با خانواده اش اومد خاستگاری و بعد شد همه زندگیم 😍 ۱سال و ۵ ماهه عقدیم خدارو شکر 

همیشه خوشبخت باشین شما کجا آشنا شدین

مادرش منو دید پسندید به پسرش معرفی کرد و چند ماه بعد ازدواج کردیم

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2714
اوهوم 🙄 تو ازدواج اول برای حل مشکلم به هزار در زدم  با یک مشاوری آشنا شدم  و ۱جلسه پیش ...

عشقتون پایدار عزیزم😊😊

کلینیک زیبایی تو تهران بدون تبلیغات میشناسین بگین
2706