1507
1411

من همیشه فکرمیکنم اگه ۱۰۰۰تا مردو ب صورت رندوم انتخاب کنن بازم شاید از لحاظ تفاهم کسی مثل شوهرم پیدا نشه

مارو معرف به هم معرفی کرد و بامامانش اومدن خونمون جلسه اول

واقعا بر امون عجیبه این همه تفاهم

قدرت خدابود

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1473

نه والا به هیچ عنوان نیمه گور به گور شده ام نبوده

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تیکرم تموم شد و من تازه رسیدم به مرحله درخواست طلاق😍ان شاالله بقیه اش هم خیلی زود تموم میشه و من میام تاپیک میزنم که هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪💪
چراا؟!رو چه حساب اين حرفو ميزني؟؟

من و شوهرمم تقريبا همه چيمون شبيه همه علائق و سليقه و طرز تفكرمون البته من اوايل خيلي پر توقع بودمو دوست داشتم شوهرم از ايني كه هست بهتر باشه و اين باعث ميشد يكم اذيت بشم بعد به اين نتيجه رسيدم كه اگه شوهرم اونطور كه من دوست دارم هميشه رفتار كنه زندگي خيلي تكراري و زنده ميشه اين شد كه كنار اومدم و الان واقعا اگه دوباره متولد شم بازم انتخابم همينه چون همه كار براي آرامش و رفاه من و پسرم و تو راهيمون ميكنه

توام سعي كن بيشتر با شوهرت حرف بزني بيشتر مردا متوجه نيستن كه كدوم رفتار و حرفشون باعث ناراحتيه همسرشون ميشه ولي ما زنا هميشه انتظار داريم كه مردا خودشون بفهمن خب بابا بيچاره ها علم غيب ندارن كه اول حرف بزن بعد ديدي بازم تكرار كرد اونوقت حق با توعه

فقط 42 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس مامان😍
چه خوب که خدا انقد دوستون داره

خدا همه بنده هاشو دوست داره 

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
1432

شوهرم تمام وجودمه دومین خدای منه عاشقشم دنیامه سه سال دوست بودیم با مکافات بهم رسیدیم الانم دوازده ساله آنچنان عاشق همیم که انگار تازه همو پیدا کردیم  بخدا تو فامیل همه حسرت ما رو میکشن میگن خوشبحالتون چطور این همه با هم جورین چرا اصلا مشکلی ندارین