2726
چرا نمی پزیشون خب😶

از اشپزی متنفرم

البته فقط شبا خونه ایم که اونم اکثر شبا  غذای سبک می خوریم 

بعضی شبا هم مامانم برامون غذا می فرسته 

چون وقتی از سر کار میام دیگه حالی برای اشپزی ندارم به خدا

من باردار نیستم، تیکرم جهت انگیزه گرفتن در لاغریه .

من هفته ای یه ماهی میگیرم.

ماهانه ام نصف سینه بوقلمون میگیرم سه سه و نیم کیلو میشه . نصفشو چرخ میکنم نصفشم تیکه ای. خورشتامم با همین بوقلمون درست میکنم. 

با یه کیلوام آبگوشتی

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه خوب شغلت بهتر از خونه بودن و غذا پختنه. ولی خب شوهرت گناه داره سعی کن جمعه ها همیشه از صبح یه غذا ...

سعی می کنم ولی اکثر جمعه ها یه جایی می ریم 

کمتر جمعه خونه میمونیم 

تقریبا در ماه یه جمعه اشپزی می کنم 

چقدرم منت سر همسر و بچه ها میزارم😂

سعی می کنم ولی اکثر جمعه ها یه جایی می ریم  کمتر جمعه خونه میمونیم  تقریبا در ماه یه جمع ...

بچه هم داری؟پس چی میخورن از صبح تا شب؟من هم کم آشپزی میکنم صبح تا شب نون پنیر تخم مرغ الویه بدون مرغ و کوکو میخوریم غذایی غیر اینا نداریم چون هیچ وقت مرغ و گوشت برنج نداریم

پس بیشتر روزا برنجی دارید؟

بله  مجبورم چون اینجا ک هستم سبزیجات خوب نیس مثلا بادنجون یا گوجه.. ک بدون مرغ درست کنم... هفته ای یا دو هفته یه بارم عدسی درست میکنم.. شوهرم کم اشتهاست هم اینام درست میکنم درست نمیخوره فقط ماهیه بیشتر میخوره

بچه هم داری؟پس چی میخورن از صبح تا شب؟من هم کم آشپزی میکنم صبح تا شب نون پنیر تخم مرغ الویه بدون مرغ ...

والا گاهی چلو جوجه از بیرون براشون سفارش میدم

گاهی مامانم براشون غذا می فرسته

گاهی هم غذای سلکی سمبل می کنم براشون