2726

اقاااااا تاپیکو میبندم نشکر از تمامی هموطنان از جای جای ایران بزرگ😁☺  مردم عزیز و مهمون نواز کرد ببخشید اگر ناراحت شدید بابا من خودم ب شخصه منظوری نداشتم دوستان هم همینطور اتفاقا داماد ما هم قراره کرد باشه انشاللله😘😘😘

دوستان

باور کنید منظور استارتر چیز بدی نبود😂😂😂

تازه این حرفم خاله ش گفته نه خودش

الکی الکی بحث و جدل به وجود نیارید خواهشا

همه ی اقوام ایران( کورد، ترک، لر، و.... ) 

دوست داشتنی و عزیز دل ما هستند😍😍❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سنندج😂😂😂😂

یه رفیق سنندجی شوهرم داره عبدالله تو کار قاچاق گوشیه😄

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

کردها خیلی مهربون و مهمون نوازن چشم به زن و دختر مردم ندارن آخر صفا و معرفتن من همدانیم با کردها همسایه هستیم زمان جنگ داستانی بود الان امن امنه و هیچ مشکلی نداره 

همه جای ایران سرای من است آرزومه برم سنندج هنوز قسمت نشده برم ولی جز خوبی و غیرت ندیدم ازشون 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
نه متاسفانه 

تو کرمانشاه مطب داره فامیل ماست

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
تو سنندج یامریوان اگه گمشده داری درخدمتم😚

🤣 🤣 🤣 

اینم حرفیه ولی زمان جنگ کردها خواهان جدایی بودن  رزمندها هم دفاع از قلمرو مد نظرشون بود ولی ح ...

بنظرت حق نداشتن خواهان جدایی باشن آخه الان تو این مملکت هیچ کارن نمیتونن حتی استاندار شهر خودمون بشن هیچ منصبی بهشون نمیدن ولی وقت جنگ خوناشون باید ریخته بشه تا سپر جان همین فارس ها بشه

دوستان کرد منم خوسحال شدم باهاتون حرف زدم

شماهم مارا جدا از خودتون ندونید 

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
2706