2410
2553
من ک رفتم از دماغم در امد. شاید شما اینچیزارو ندیدید

ما ک ساکن ارومیه ایم؛تا حالا چیز ناامنی ندیدیم.

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش میدونستم چرا همچین تفکری دارن واقعا عذابم میده😕

شماهم هموطن ما 

ولی کردها خودشون راایرانی نمی دونند دوس دارن جدا بشند از ایران

براهمین بقیه اقوام ایرانی دوس ندارن ولی خودشون سخت اتحاد دارن

نا براهمین میترسیم از کردها

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍

استارتر 

تا حالا تو کدوم اخبار شنیدی 

استان کردستان با گردشگران بد رفتاری کردن 

تا حالا سابقه ای چیزی شنیدی 

خودت یا خاله ت 

ما مرکز کشوریم هزار تا قتل و اسیدپاشی و آزار زنان هست 

چرا اگه میخاین بیاین اصفهان نمیترسید

اینجا ک اسید پاشی شده بود ب صورت دخترا 

همون تهران خطرناک تر ما داریم برای زنان مجرد 

والا روزی نشده من تو اخباگوگل نخونم 

تو تهران ب زن و دختری تجاوز نشده 

دزدیده نشده 

قتل نشده 

وای پس جطور گردشگران راحت میرن تهران 

کردستان بهترین استان برای گردشگری 

بی حاشیه 

بعدشم با خاله ت میرید لب مرز برای چی 

خواهرم 

فارس. وراوی...❤❤❤
2456
کدوم شهرش زیبا تره ب نظرشما

عزبزم اگه میخوای بیای کردستان بیا سنندج بعد مریوان . از اونجا بیا نودشه مال کرمانشاهه ولی به مریوان نزدیکه خیییلی باصفاس برو جوانرود از اونجا کرمانشاه اونجا هم میتونی برگردی شهر خودتون اونجوری هم از کرمانشاه دیدن میکنی هم کردستان کلی روستاهای قشنگ و باصفا هم سر راهت هست 

دوستان من اصلا دلم دعوا نمیخاست😕😕 تازه خواهر خودمم داره با یکی از هموطنان کرد ازدواج میکنه البته فعلا در شرفه ...خواهشا بحث نکنید اصلا نخواستم میمونم همین تهران خودمون بپزم از گرما

2714
همشهریهای شما چند نفر رو تو کردستان کشتند؟ 

اینم حرفیه

ولی زمان جنگ کردها خواهان جدایی بودن 

رزمندها هم دفاع از قلمرو مد نظرشون بود ولی حرفتون درست

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍

کرداااااااااا یه پسری هست چادرمسافرتی میفروشه توماشین منار پاساژه که تواسمش بهشت هست بانه 

پسره خیلی خوشکله میشناسیدش؟ 🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
شماهم هموطن ما  ولی کردها خودشون راایرانی نمی دونند دوس دارن جدا بشند از ایران براهمین بقیه ا ...

درمورد قدمت تاریخ کرد چیزی شنیدید؟یااینکه اولین امپراتوری ایران مربوط به کرداست؟

عزبزم اگه میخوای بیای کردستان بیا سنندج بعد مریوان . از اونجا بیا نودشه مال کرمانشاهه ولی به مریوان ...

شما کرمانشاهی؟ 

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
شماهم هموطن ما  ولی کردها خودشون راایرانی نمی دونند دوس دارن جدا بشند از ایران براهمین بقیه ا ...

شما چرا اینقد مخالف کردا هستی  اگه کردا بد بودن هر ساله میلیونا مسافر نمیومدن کردستان همین زریبار فردا بری جا نیست تکون بخوری از بس مسافر میاد با خیال راحت هم چادر میزنن میخوابن مشکلی هم ندارن اگه مشکلی براشون پیش میومد برای بار دوم  سوم چهارم و... باز نمیومدن 

2706