2410
2553

من عاشق کردستانم وبهترین سفرم به اونجابوده یادمه وقتی میخواستیم بریم میگفتن تنها نرین خطرناکه، مخصوصا اینکه اگرازراه خلوت برین شب جلوتونو میگیرن مام خیلی ترسیده بودیم اما تنها رفتیم هیچ اتفاقی هم نیفتاد یادمه ازادماش میترسیدم ولی وقتی واردش شدم دیدم چه خوبن وچقدرم تمیز وخوشکلن. 

همه جا خوب وبدهست اما من نمیدونم چرا این حرف ودرمورد کرد ها میزنن چه اتفاقی افتاده که این حرف باب شده

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
دوستاااااااان همگی توجه داشته باشین من و بقیه خانم ها منظورمون این بود ک چون لب مرز و اینا جنگ زیاد ...

اره عزیزم

منظورت رو متوجه شدم

این رو به صورت کلی و جهت اطلاعات عمومی سایر دوستان گفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=101074811]کاش میدونستم چرا همچین تفکری دارن واقعا عذابم میده😕[/QUOT 

من فکر کنم چون استان مرزی هست و جنگ زیاد اتفاق افتاده همچین تفکری هست..منم ب خاطر این جنگ و اینا گفتم وگرنه مردم کرد واقعا شرافتمند و غیورن ما هیچ وقت رشادتشون تو جنگ تحمیلی رو یادمون نمیره

2720

وااااي من عاااااشق اينم كه بيام كردستان و لرستان چون تعريف طبيعت بكر و مهمون نوازيشونو خيلي شنيدم ولي قسمت نشده كه بيام هر سري تصميم گرفتيم كه بيايم اونور باردار شدم🤣البته شوهرم بيشتر سمت سنندجه چون ترانزيت داره و دوستاي سنندجي و كرد زياد داره

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 
2714
کاش میدونستم چرا همچین تفکری دارن واقعا عذابم میده😕

ببین چون لب مرزه قاچاق و اینا زیاده هر کی هم اهل قاچاقه میاد اونورا دیگه وقتی هم بلایی سرش میاد میگن کرد ها کردن بخاطر اونه...

یکی هم زبان

این مشکل ترکا  هم هست اصولا زبانی غیر فارسی ترد میشه

زمان جنگ ایران وعراق خیلی سر از شهر ما توکردستان بریدن

همشهریهای شما چند نفر رو تو کردستان کشتند؟ 

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
شما هم مجردی رفتین

نه باشوهروبچم

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2706