2410
2553

این حرفا چیه که مردای کورد زنای غریبه رو میدزدن مگه خودشون زن ندارن چرا اصلا برن دختر بدزدن اولین باره این حرفو میشنوم . به نظرم شما هر شهری بخوای بری بلاخره یکی پیدا میشه یه متلک بندازه یا نگاه کنه ولی مطمئن باش کسی کسی رو نمیدزده مخصوصا تو شهرای کورد نشین 

اوناییکه میگن کردستان خطرناکه اصلا لیاقتش رو ندارید پا تو خاک کردستان بزارید مثل مرد کورد با غیرت و دلسوز برای زن و دختر هیچ جا پیدا نشده همون بهتر که فکر میکنید خطرناکه نیاید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
این چه حرفیه خواهر تمومش کن بسه 😠

خواهرم  هممون ایرانی هستیم کردوفارس ولر و.. نداره که

ولی من چیزی که دیدمو میگم 

ما از مردهای کرد بشدت میترسیم 

ولی مردای کرد روی دخترهای خودشون غیرت دارن نه غریبه

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
2714

اگه هتل یا مهمانسرا میرید که هیچ ترسی نداره ولی اگه میخواید توی پارک و طبیعت باشید چون فصل مسافرت هست اکثر پارک‌ها و محیط‌های اسکان مسافرها شلوغه و هیچ‌جای نگرانی نداره،جاده‌ها هم کاملاً امن هست دیدم که میگم چندین بار خودم توی جاده‌های کردستان خانوم‌ها رو دیدم که به تنهایی مسافرت میکردن اما این امنیتی رو که من دیدم شامل بیجار ،سنندج،دیواندره،قروه،سقز و بانه میشه.

مردای کرد  خطرناکن دختر شهردیگه ببینند تنهاست می دزدند البته من باخانواده بودم ولی تاحالا چندین ...

این حرف رو به چه استنادی می زنی؟ آمار قتل زنان و حتی مردان٬ اسیدپاشی و تجاوز شهرها رو با هم مقایسه کن. کردستان یکی از کمترین اتفاقها در این زمینه ها رو داره. 

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
اوناییکه میگن کردستان خطرناکه اصلا لیاقتش رو ندارید پا تو خاک کردستان بزارید مثل مرد کورد با غیرت و ...

عزیزم من خود مردای شهر و نگفتم ک ..لب مرز و اینا مثل اینکه درگیری هست اونا رو میگیم 

سنت به این چیزا قد نمیده احتمالا

زمان جنگ ایران وعراق خیلی سر از شهر ما توکردستان بریدن

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍

اگه نری کردستان نصف عمرت بر فناس

مردم بسیاااااار عاااالی

طبیعت شگفت انگیز 

خدایی عاشق کرد وکردستانم

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
2706