2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ارومیه خطرناکه نرو. کرد رو نمیدونم. خنک بیا اردبیل خطریم نذاره

چرا خطرناکه ارومیه؟؟خیلیم امن و عالیه 

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
2728
مردای کرد  خطرناکن دختر شهردیگه ببینند تنهاست می دزدند البته من باخانواده بودم ولی تاحالا چندین ...

وا چرا بدزدن آخه این حرفای الکی چیه غیرت مرد کورد زبانزده اونوقت میان دختر مردم رو میدزدن

برید سرعین اردبیل خنک نیست این موقع رسما سرده😬😬😬

افتضاحه از بس پر مسافر شده شهر کثیفی شده پر از آدمایی که از هرجا اومدن ریختن توش من رفتم پشیمون شدم نموندم همون لحظه برگشتم

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
سر میبرن😐 راست میگی دوست عزیز

نه بابا خیلیم آرومه. اوایل انقلاب نا اروم بود.اذیتشون میکردن اینا هم تلافی میکردن

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
لطفا چرت و پرت و ...نگید از رو ناااگاهی .وووای نسللللل شماها موندن مگ یا خدا

دوست عزیز من ک چیزی نگفتم اینطوری برخورد میکنی ما دو تا دختر تنهاییم ترسمون طبیعیه اگه با خانواده بودیم صددرصد کردستان ک خیلی سرسبزو به مهمون نوازی معروفن میومدیم

مردای کرد  خطرناکن دختر شهردیگه ببینند تنهاست می دزدند البته من باخانواده بودم ولی تاحالا چندین ...

مردای کرد خیلی باغیرتن اتفاقا

خریدار حواله خودرو سایپا ،بهمن موتور و ایران خودرو با بهترین قیمت 09180139092
2706