2703
2553

واقعا گیج شدیم میخایم یه جا بریم هواش خنک باشه مردیم تو گرما...کردستان و خالم میگفت خطرناکه یکم محیطش.. اذربایجان غربی و من رفتم قبلا ب خاطر همین راغب نیستم شما تجربه دارین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
کلا دخترا برا شهرستان ها نرن مسافرت خلوته خطرناکه حالا هرجا میخواد باشه  دلت خواست برو تهران ی ...

زیاد سفر رفتم با دوستم تا حالا خداروشکر مشکلی نبوده مشهد و رفتم تهرانم ک دارم از گرما فرار میکنم خواهر

بريد اصفهان،نديدم جايي امن تر ازش 

باردار نیستم تیکر رسیدن به ارزوهامه ،هر وقت پستای دعا و صلواتتونو میبینم واستون دعا میکنم،میشه شما هم با هر اعتقادی دارید واسم دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید که به آرزوهام که خیلی واسشون تلاش کردم برسم؟❤️                                     زیر ۱۸ ساله های عزیز لطفا توی تاپیکای جدی من نظر ندید یا اگه خواستید نظر بدید سنتونو ذکر کنید.                                                اصلا سر کاربریم نمیترسم پس اگه نظرت مخالف نظر منه یا با  احترام ریپلی کن تا با هم در موردش حرف بزنیم یا کلا ریپلی نکن و احترام خودتو نگه دار.
2706