1345
1341
مردای کرد  خطرناکن دختر شهردیگه ببینند تنهاست می دزدند البته من باخانواده بودم ولی تاحالا چندین ...

این حرف رو به چه استنادی می زنی؟ آمار قتل زنان و حتی مردان٬ اسیدپاشی و تجاوز شهرها رو با هم مقایسه کن. کردستان یکی از کمترین اتفاقها در این زمینه ها رو داره. 

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
اوناییکه میگن کردستان خطرناکه اصلا لیاقتش رو ندارید پا تو خاک کردستان بزارید مثل مرد کورد با غیرت و ...

عزیزم من خود مردای شهر و نگفتم ک ..لب مرز و اینا مثل اینکه درگیری هست اونا رو میگیم 

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
مردای کرد  خطرناکن دختر شهردیگه ببینند تنهاست می دزدند البته من باخانواده بودم ولی تاحالا چندین ...

وااا چ حرفا .من چند سال سنندج دانشجو بودم همیشه هم با دوستامون بیرون بودیم هیچ مشکل امنیتی هم نداشت از نظر امنیت تو کشور اوله کمترین آمار جرم و جنایت مال سنندجه 

خالت فکر میکنه هنوز کومله ها سر میبُرن؟😁

مگه قبلا کومله ها سر مسافرها رو بریدن میگی هنوز !!!!!!!!!

قومی متفکرند اندر ره دین/ قومی به گمان فتاده در راه یقین/ میترسم از آن بانگ بر آید روزی/ که ای بیخبران راه نه آنست و نه این  
عزیزم من خود مردای شهر و نگفتم ک ..لب مرز و اینا مثل اینکه درگیری هست اونا رو میگیم 

برو کردستان ولی مجردی نه

اتفاقا زیباست خیلی

ولی بامرد بروو

خدااااایاخودت کمکم کن
1226
1364