1818
1823
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
ارومیه خطرناکه نرو. کرد رو نمیدونم. خنک بیا اردبیل خطریم نذاره

چرا خطرناکه ارومیه؟؟خیلیم امن و عالیه 

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
1825
مردای کرد  خطرناکن دختر شهردیگه ببینند تنهاست می دزدند البته من باخانواده بودم ولی تاحالا چندین ...

وا چرا بدزدن آخه این حرفای الکی چیه غیرت مرد کورد زبانزده اونوقت میان دختر مردم رو میدزدن

در یک رابطه ی دونفره وقتی دو نفر هیچ مشکلی با هم ندارند حتما یکی از آنها تمام حرف های دلش را نمیزند   
برید سرعین اردبیل خنک نیست این موقع رسما سرده😬😬😬

افتضاحه از بس پر مسافر شده شهر کثیفی شده پر از آدمایی که از هرجا اومدن ریختن توش من رفتم پشیمون شدم نموندم همون لحظه برگشتم

در تاریخ 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.💃💃💃وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
سر میبرن😐 راست میگی دوست عزیز

نه بابا خیلیم آرومه. اوایل انقلاب نا اروم بود.اذیتشون میکردن اینا هم تلافی میکردن

هندی ها به گاو احترام میگذارند، من هم به اعتقادشان احترام میگذارم. اما اگر گاوشان به من شاخ بزند، من نه تنها به گاوشان احترام نمیگذارم بلکه شاخ گاوشان را هم خواهم شکست.      #چارلز_بوکوفسکی
1841
لطفا چرت و پرت و ...نگید از رو ناااگاهی .وووای نسللللل شماها موندن مگ یا خدا

دوست عزیز من ک چیزی نگفتم اینطوری برخورد میکنی ما دو تا دختر تنهاییم ترسمون طبیعیه اگه با خانواده بودیم صددرصد کردستان ک خیلی سرسبزو به مهمون نوازی معروفن میومدیم

1794
😂😂 من ی بار تبریز بودم اتفاقا کلا با مپ و جی پی اس اینور اونور میرفتم

خواهرتم که قراره عروس کردها بشه

در یک رابطه ی دونفره وقتی دو نفر هیچ مشکلی با هم ندارند حتما یکی از آنها تمام حرف های دلش را نمیزند   
افتضاحه از بس پر مسافر شده شهر کثیفی شده پر از آدمایی که از هرجا اومدن ریختن توش من رفتم پشیمون شدم ...

اره معروف شده بخاطراون

99/9/9به ارزوهام حتما رسیدم خدایا منو به عشقم برسون میشه برام صلوات بفرسید دوس جونیا
1839