1421
1411

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

ارومیه خطرناکه نرو. کرد رو نمیدونم. خنک بیا اردبیل خطریم نذاره

چرا خطرناکه ارومیه؟؟خیلیم امن و عالیه 

چشمهایت را میبوسم....میدانم هیچ کس در هیچ لحظه ای از آفرینش؛آنچه را که من در گرگ و میش نگاه تو دیدم؛نخواهد دید.....♡S
1432
مردای کرد  خطرناکن دختر شهردیگه ببینند تنهاست می دزدند البته من باخانواده بودم ولی تاحالا چندین ...

وا چرا بدزدن آخه این حرفای الکی چیه غیرت مرد کورد زبانزده اونوقت میان دختر مردم رو میدزدن

۴ چیز که حوا نتوانست به آدم بگوید ۱-آدمت میکنم ۲_از شوهرای دیگران یاد بگیر ۳_قبل از تو صد تا خواستگار داشتم ۴_میرم خونه ی مامانم' خوشبحال آدم  
برید سرعین اردبیل خنک نیست این موقع رسما سرده😬😬😬

افتضاحه از بس پر مسافر شده شهر کثیفی شده پر از آدمایی که از هرجا اومدن ریختن توش من رفتم پشیمون شدم نموندم همون لحظه برگشتم

وقتی فردی شما را می آزارد به این دلیل است که خودش در اعماق وجودش در رنج است…در واقع رنجی که او به شما می رساند زجرهای لبریز شده درونی خودش هستند ، چنین انسانی به تنبیه احتیاج ندارد بلکه فقط کمک میخواهد.
سر میبرن😐 راست میگی دوست عزیز

نه بابا خیلیم آرومه. اوایل انقلاب نا اروم بود.اذیتشون میکردن اینا هم تلافی میکردن

مثلا تو گوشی بابات سیو باشی..... اسپرم برنده ی بابا 😃
1394
لطفا چرت و پرت و ...نگید از رو ناااگاهی .وووای نسللللل شماها موندن مگ یا خدا

دوست عزیز من ک چیزی نگفتم اینطوری برخورد میکنی ما دو تا دختر تنهاییم ترسمون طبیعیه اگه با خانواده بودیم صددرصد کردستان ک خیلی سرسبزو به مهمون نوازی معروفن میومدیم

1427
😂😂 من ی بار تبریز بودم اتفاقا کلا با مپ و جی پی اس اینور اونور میرفتم

خواهرتم که قراره عروس کردها بشه

۴ چیز که حوا نتوانست به آدم بگوید ۱-آدمت میکنم ۲_از شوهرای دیگران یاد بگیر ۳_قبل از تو صد تا خواستگار داشتم ۴_میرم خونه ی مامانم' خوشبحال آدم  
1339