1861
1823

در شرایط بد اقتصادی ما بهتون میگیم چطور فرش بخرید؟

مشخصه🙄

اگه هنوز سر میبرن بگو ماهم نریم

هندی ها به گاو احترام میگذارند، من هم به اعتقادشان احترام میگذارم. اما اگر گاوشان به من شاخ بزند، من نه تنها به گاوشان احترام نمیگذارم بلکه شاخ گاوشان را هم خواهم شکست.      #چارلز_بوکوفسکی
1825
میشه بگی چه خطری تهدیدت میکرد

مردای کرد  خطرناکن دختر شهردیگه ببینند تنهاست می دزدند البته من باخانواده بودم ولی تاحالا چندین بار رفتم

ومیدونم امنیت نداره 

خدااااایاخودت کمکم کن
ن عزیزم کردستانو گفتم ارومیه رو میدونم خطری نیست

والامن دوستم باخانوادش دخترعمش رفته بودن هنش زن بودن میگف پسراش توخیابون تیکه میندازن وتازه بهشون سلی زده بودن یم بدون مردبله خطرناکه

99/9/9به ارزوهام حتما رسیدم خدایا منو به عشقم برسون میشه برام صلوات بفرسید دوس جونیا
1841
خاله من از نظر تیراندازی و .. میگفت حالا نمیدونم

والا ما بیست و هشت ساله کردستانیم یبارم تیراندازی ندیدیم

در یک رابطه ی دونفره وقتی دو نفر هیچ مشکلی با هم ندارند حتما یکی از آنها تمام حرف های دلش را نمیزند   
سر میبرن😐 راست میگی دوست عزیز

همش شایعه‌ست بابا

چرا پس خبر بیرون نمیاد؟

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
کدوم شهراشو شما تایید میکنین

خود سنندج که خیلی زیباست..مریوانم دریاچه زریوار داره اونم قشنگه.دیواندره و...خیلی جاهایی دیگه داره غار و پل تاریخی و روستاهاشو خلاصه همه جاش قشنگه 

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
1826
کدوم شهراشو شما تایید میکنین

برای خریدم که جوانرود و بانه عالیه

نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
1845