1464
1459
مردای کرد  خطرناکن دختر شهردیگه ببینند تنهاست می دزدند البته من باخانواده بودم ولی تاحالا چندین ...

این حرف رو به چه استنادی می زنی؟ آمار قتل زنان و حتی مردان٬ اسیدپاشی و تجاوز شهرها رو با هم مقایسه کن. کردستان یکی از کمترین اتفاقها در این زمینه ها رو داره. 

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
اوناییکه میگن کردستان خطرناکه اصلا لیاقتش رو ندارید پا تو خاک کردستان بزارید مثل مرد کورد با غیرت و ...

عزیزم من خود مردای شهر و نگفتم ک ..لب مرز و اینا مثل اینکه درگیری هست اونا رو میگیم 

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1436
مردای کرد  خطرناکن دختر شهردیگه ببینند تنهاست می دزدند البته من باخانواده بودم ولی تاحالا چندین ...

وااا چ حرفا .من چند سال سنندج دانشجو بودم همیشه هم با دوستامون بیرون بودیم هیچ مشکل امنیتی هم نداشت از نظر امنیت تو کشور اوله کمترین آمار جرم و جنایت مال سنندجه 

عزیزم من خود مردای شهر و نگفتم ک ..لب مرز و اینا مثل اینکه درگیری هست اونا رو میگیم 

برو کردستان ولی مجردی نه

اتفاقا زیباست خیلی

ولی بامرد بروو

خدااااایاخودت کمکم کن
8
برای خرید خوبه؟

اره دیگه اجناس از مرز میادش چیزای درجه یک بخوای بگیری..بیشتر شامپو صابون مواد شوینده ارایشیش خوبه..بانه هم خب همه میدونن وسیله برقی و صوتی تصویریش خوبه

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
1474
1331