2726
عنوان

بالا نرفتن شکم در بارداری هفته ۳۰ باردارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 50 پست
آره انگار وسطش خالیه شکم من اینطوری نیست شمام انگار مثل من زیاد اضافه نکردین

والا ۹کیلو اضافه کردم نمیدونم کجا رفته 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😅😅خوبه ک معلوم نیس من فقط ۴ کیلو اضافه کردم😢

اره همش میگم پس کجا رفته همه میگن بخور بخور هی میگم بابا من وزنم خوب داره میره جلو 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2728
واقعا خوب پیش رفتی من ک فقط میوه میتونم بخورم 

چرا تهوع داری ؟

اخییی چه شکمت قلمبه شده برا من همچنان ریزه میزس  نگفت شکم بند بزنی؟

اخه فلافل به کجاش شکم بند ببندم 😀کاملا سفته و تیز اونقدرا بزرگ نیست که با دستم بگیرم بلندش کنم زیاد هم حالت خوابیده هستم والا نمیدونم چیکار کنم این شکم بیاد بالا و این بچه هم یکم به معدم فشار بیاره اه

اخه فلافل به کجاش شکم بند ببندم 😀کاملا سفته و تیز اونقدرا بزرگ نیست که با دستم بگیرم بلندش کنم زیاد ...

تو عکس که بزرگ به نظر میاد شکمت 

برا من اصلا قلمبه نیست انگار همش تو پهلوامه

شکم بندم فک نکنم ربطی به شلی و سفتی داشته باشه نگهش میداره نیاد پایینتر

🔵🔵🔵وزن اولیه 
 نه از اولم نداشتم ولی معدم ب شدت درد میگیره هیچی هضم نمیکنه دکتر گفت زخم شده باید مراعات کنی ...

وسط غزا قرص فاموتیدین بخور واسه من خیلی خوب جواب داد 

بالا رو نمیدونم ولی منم شکمم به شدت تیز بود...اکثر باردارایی که پسر دارن شکمشون تیزه

واسه من شکل گلابیه چرا؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
شمام معدتون سنگینی میکرد؟ من ۲۰ مین قبل غذا رانیتیدین میخورم ولی بی فایدس

من هم شدید نفخ میکردم هم سنگین میشدم و میشم . قرص نعنا که همیشه دم دستمه باید بخورم زود زود و قرص رانیتیدین هم خوبه دیگه اگه بهت نسازه باید تحمل کنی . 

2706