2726

سلام من هفته سی و خورده ای هستم شکمم بالا نمیره همش اون پایینه دکترم امروز گفت رحمت بالا نیومده ولی رشد بچه خوبه یعنی عین هفته میره جلو شکمم گایینه و تیز اومده جلو کسی بوده اینجوری ؟

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم بچه م از هفته سی اومده بود پایین اما می گفتن زوده خطر داره کمر بند بارداری می بستم و دارو استفاده می کردم. تا جایی که می تونی استراحت کن اگه دکترت حس می کنی در خطر زایمان زودرسی دارو می ده. 

من هفته 27ام مال منم اینجوریه لگداش کلا پایین به دکترم گفتم گفت انتظار داری کجا باشه جاش همون جاییه باید باید باشه نگران نباش منم دیگه نگران نشدم 😁😁توام نباش 

ولی لگداش خیلی بده زیر دلم خیلی درد میگیره 

بالا رو نمیدونم ولی منم شکمم به شدت تیز بود...اکثر باردارایی که پسر دارن شکمشون تیزه

من هم سر پسرم هم سر اين بارداريم شكمم تيز و رو به پايينه

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 

اخه بالا نرفته که یهو بیاد پایین و نگرانی بیاره و اینکه رشدش خوبه زیاد هم سرپا نیستم کمربند ببندم زیاد تو استراحتم 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
من هم سر پسرم هم سر اين بارداريم شكمم تيز و رو به پايينه

میزونی اصلا بالای نافم پر نیستتتتتت انگار بین معده و شکمم یه تو رفتگی هست

منم هفته 30 هستم.لگد بچه رو قسمت کلیه خیلی احساس میکنم.نافم به شدت تیز و بیرون زده شده و شکمم تیز و رو به پایین

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
من هفته 27ام مال منم اینجوریه لگداش کلا پایین به دکترم گفتم گفت انتظار داری کجا باشه جاش همون جاییه ...

اره خیلی خیلی حس بدیه انشالله جابجا بشه کلش بیاد پایین مال من کلش پایین شد یه هفته خیلی حالم خوب بود الان دوباره بریچ شده یدونه پا بزنه میمیرم

منم بچه م از هفته سی اومده بود پایین اما می گفتن زوده خطر داره کمر بند بارداری می بستم و دارو استفاد ...

نه گلم بحث شما فرق ميكنه كه ميگي بچه اومده بوده پايين واسه ما از اول بارداري همين شكليه شكممون البته واسه منم دكترم گفت اگه خيلي اذيت ميشي ميتوني كمربند ببندي ولي نگفت خطرناكه

متاسفم،منو ببخش،دوستت دارم ،ازت ممنونم.                           خدایا بابت همه چی ممنونم ازت 

منم از اول ک شکمم داره بزرگ میشه تیزه و انگار بین پاهامه،و لگداشم توی مثانه حس میکنم شنبه نوبت دارم کلا دکترم همش مبگه نرماله هرچیی ميگم میگه نرمالی موندم حالا بهش میگم

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
میزونی اصلا بالای نافم پر نیستتتتتت انگار بین معده و شکمم یه تو رفتگی هست

ميدونم واسه منم همينطوره

2706