1822
1823
عنوان

بالا نرفتن شکم در بارداری هفته ۳۰ باردارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 50 پست
 نه از اولم نداشتم ولی معدم ب شدت درد میگیره هیچی هضم نمیکنه دکتر گفت زخم شده باید مراعات کنی ...

وسط غزا قرص فاموتیدین بخور واسه من خیلی خوب جواب داد 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
بالا رو نمیدونم ولی منم شکمم به شدت تیز بود...اکثر باردارایی که پسر دارن شکمشون تیزه

واسه من شکل گلابیه چرا؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
شمام معدتون سنگینی میکرد؟ من ۲۰ مین قبل غذا رانیتیدین میخورم ولی بی فایدس

من هم شدید نفخ میکردم هم سنگین میشدم و میشم . قرص نعنا که همیشه دم دستمه باید بخورم زود زود و قرص رانیتیدین هم خوبه دیگه اگه بهت نسازه باید تحمل کنی . 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
1825

عزیزم اگه بالای ناف سفته و بیشتر زده بیرون ینی بچتون سفالیک و با سر هست

ولی خانومایی ک پایین ناف سفت شده و پایین هست ینی بچه سرش بالاست و اون قسمت باسنش هست ک شما احساس میکنی پایینه

هیچی نیس خیالت راحت

من ی خانم خونسررررد و صبورم 😊                                           حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅
عزیزم اگه بالای ناف سفته و بیشتر زده بیرون ینی بچتون سفالیک و با سر هست ولی خانومایی ک پایین ناف سف ...

اره سرش بالا هستش سونو گفت هفته پیش

اره سرش بالا هستش سونو گفت هفته پیش

اگه میخای طبیعی زایمان کنی و بچه بچرخه

روزی ۷ ۸ بار سجده برو در حد ۵ دقیقه.

چهار دستو پا باش.ب مدت ۵ دقه اونم ۵ ۶ بار در روز

من ی خانم خونسررررد و صبورم 😊                                           حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅
1841
هرکس بسته به ژنتیکش یه شکله دیگه..مهم اینه که نینی توش راحت و سالم باشه☺

😊😊

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤