1428
1411
عنوان

بالا نرفتن شکم در بارداری هفته ۳۰ باردارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 50 پست
 نه از اولم نداشتم ولی معدم ب شدت درد میگیره هیچی هضم نمیکنه دکتر گفت زخم شده باید مراعات کنی ...

وسط غزا قرص فاموتیدین بخور واسه من خیلی خوب جواب داد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دوقلوهامو هفت ماهگی پیش خودت بردی بعدش گفتم بر میگردونی ولی نشد یکی دیگه هم سقط شد . بعدش خارج از رحم شد. خدایا خسته ام بخاطر دل خستمم که شده نگهش دار.پسرم تنهام نزار
بالا رو نمیدونم ولی منم شکمم به شدت تیز بود...اکثر باردارایی که پسر دارن شکمشون تیزه

واسه من شکل گلابیه چرا؟

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه....مرسی😊پسرم زودترازموعداومدبغلمون....خداروشکر...به توکل نام اعظمت....یاالله.....ناف بچم گفتن ضایعه مادرزادداره بایدعمل شه....دعاکنیدبراش....دعاکنیدخودش بیوفته کاربه عمل نکشه...مرسی...😖

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

شمام معدتون سنگینی میکرد؟ من ۲۰ مین قبل غذا رانیتیدین میخورم ولی بی فایدس

من هم شدید نفخ میکردم هم سنگین میشدم و میشم . قرص نعنا که همیشه دم دستمه باید بخورم زود زود و قرص رانیتیدین هم خوبه دیگه اگه بهت نسازه باید تحمل کنی . 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دوقلوهامو هفت ماهگی پیش خودت بردی بعدش گفتم بر میگردونی ولی نشد یکی دیگه هم سقط شد . بعدش خارج از رحم شد. خدایا خسته ام بخاطر دل خستمم که شده نگهش دار.پسرم تنهام نزار
واسه من شکل گلابیه چرا؟

هااااان😕

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1401
من هم شدید نفخ میکردم هم سنگین میشدم و میشم . قرص نعنا که همیشه دم دستمه باید بخورم زود زود و قرص را ...

مرسی گلم لطف کردی😘

انشاالله ب سلامت زایمان کنی

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم اگه بالای ناف سفته و بیشتر زده بیرون ینی بچتون سفالیک و با سر هست

ولی خانومایی ک پایین ناف سفت شده و پایین هست ینی بچه سرش بالاست و اون قسمت باسنش هست ک شما احساس میکنی پایینه

هیچی نیس خیالت راحت

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"زخم ها" خوب میشوند !     اما                              "خوب شدن" با   "مثل روز اول شدن" فرق دارد...
عزیزم اگه بالای ناف سفته و بیشتر زده بیرون ینی بچتون سفالیک و با سر هست ولی خانومایی ک پایین ناف سف ...

اره سرش بالا هستش سونو گفت هفته پیش

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره سرش بالا هستش سونو گفت هفته پیش

اگه میخای طبیعی زایمان کنی و بچه بچرخه

روزی ۷ ۸ بار سجده برو در حد ۵ دقیقه.

چهار دستو پا باش.ب مدت ۵ دقه اونم ۵ ۶ بار در روز

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
"زخم ها" خوب میشوند !     اما                              "خوب شدن" با   "مثل روز اول شدن" فرق دارد...
1444
هرکس بسته به ژنتیکش یه شکله دیگه..مهم اینه که نینی توش راحت و سالم باشه☺

😊😊

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه....مرسی😊پسرم زودترازموعداومدبغلمون....خداروشکر...به توکل نام اعظمت....یاالله.....ناف بچم گفتن ضایعه مادرزادداره بایدعمل شه....دعاکنیدبراش....دعاکنیدخودش بیوفته کاربه عمل نکشه...مرسی...😖