1507
1482
عنوان

بالا نرفتن شکم در بارداری هفته ۳۰ باردارا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 50 پست
فقط زير شكمم پره

اره اینجوریه نافم صاف شده و یهو شکم تیز شده اخه انچنان بزرگ هم نیست شکمم که بادستم بگیرم نیفته 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
نه گلم بحث شما فرق ميكنه كه ميگي بچه اومده بوده پايين واسه ما از اول بارداري همين شكليه شكممون البته ...

نمی دونم من کلا توی بارداری استراحت بودم. ظاهر شکمم هم بزرگ و پایین بود. اما هفته ی سی رو سونوگرافی هشدار داد با اینه طول سرویکسم خوب بود ولی متوجه شد پایینه. البته نگران نباش عزیزم هر کسی فرق می کنه ایشاالله به سلامتی زایمان کنی ولی استراحتتون زیاد باشه 

این تاپیک چ ب موقع بود منم همینطورم فقط دراز میکشم لگداش خیلی دردآوره شماها چیکار میکنید؟

فقط تحمل من یه چیزی خوندم تو سایت نی نی بلن نوشته بود موقع حرکت جنین حالت سجده ای برین با سن بالا باشه ده دقیقه جنین موقعیتشو تغییر میده 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

نمی دونم من کلا توی بارداری استراحت بودم. ظاهر شکمم هم بزرگ و پایین بود. اما هفته ی سی رو سونوگرافی ...

چرا با اینکه طولش خوب بود بازم هشداد داد؟

نمی دونم من کلا توی بارداری استراحت بودم. ظاهر شکمم هم بزرگ و پایین بود. اما هفته ی سی رو سونوگرافی ...

ممنونم عزيزم

فقط 42 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی پرنسس مامان😍
1436
فقط تحمل من یه چیزی خوندم تو سایت نی نی بلن نوشته بود موقع حرکت جنین حالت سجده ای برین با سن بالا با ...

چ جالب! خطرناک نیست ؟ 

اگه حالتش تغییر کنه خیلی خوبه من ک کلی کار دارم 😅

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چ جالب! خطرناک نیست ؟  اگه حالتش تغییر کنه خیلی خوبه من ک کلی کار دارم 😅

نه خطرناک نیست من انجام میدم یخورده تغییر میکنه 

1432
آره انگار وسطش خالیه شکم من اینطوری نیست شمام انگار مثل من زیاد اضافه نکردین

والا ۹کیلو اضافه کردم نمیدونم کجا رفته 

😅😅خوبه ک معلوم نیس من فقط ۴ کیلو اضافه کردم😢

اره همش میگم پس کجا رفته همه میگن بخور بخور هی میگم بابا من وزنم خوب داره میره جلو 

1474
واقعا خوب پیش رفتی من ک فقط میوه میتونم بخورم 

چرا تهوع داری ؟

اخییی چه شکمت قلمبه شده برا من همچنان ریزه میزس  نگفت شکم بند بزنی؟

اخه فلافل به کجاش شکم بند ببندم 😀کاملا سفته و تیز اونقدرا بزرگ نیست که با دستم بگیرم بلندش کنم زیاد هم حالت خوابیده هستم والا نمیدونم چیکار کنم این شکم بیاد بالا و این بچه هم یکم به معدم فشار بیاره اه

اخه فلافل به کجاش شکم بند ببندم 😀کاملا سفته و تیز اونقدرا بزرگ نیست که با دستم بگیرم بلندش کنم زیاد ...

تو عکس که بزرگ به نظر میاد شکمت 

برا من اصلا قلمبه نیست انگار همش تو پهلوامه

شکم بندم فک نکنم ربطی به شلی و سفتی داشته باشه نگهش میداره نیاد پایینتر

You are my sunshine, my only sunshine🤰🏻❤
1508