2703
2553

مثلا قبلا اصلا باهاش تعارفی نبود خیلی راحت بود اما جدید واسه هررررر کاری تشکر میکنه مثلا میگه نمکدون رو بده خواهرش میده کلی ازش تشکر میکنه یا کلی چیز دیگه ،یعنی چش شده؟؟😐

😘

اتو داده دستش 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

تازه یادش افتاده علاوه بر ننه بابا خواهرم داره😑😑😑😑

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
تازه یادش افتاده علاوه بر ننه بابا خواهرم داره😑😑😑😑

وا یعنی چی منظورم اینه کلا خواهرشو دوست داره قبلنا خیلی راحت باهاش شوخی میکرد هر حرفی رو میزد اما جدیدن باهاش تعارفی شده

😘
2714

برادرمنم همینطور شده. عادیه. قبلا شام میخورد کلی ایراد میگرفت از غذام ولی جدیدا کلی تعریف میکنه و تشکر.مثلا میخوان جلو خانمشون احترام بزارن که عروس حساب کار دستش بیاد  

برادرمنم همینطور شده. عادیه. قبلا شام میخورد کلی ایراد میگرفت از غذام ولی جدیدا کلی تعریف میکنه و تش ...

خخخخخ چی بگم والا شوهرم هیچوقت تا حالا سعی نکرده حسادت منو نسبت به خواهرش تحریک کنه

😘