1874
1924

چکار کنم

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

ی کاری کن خودتم برگردی 

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.           😍دلم میخواد پسر باشه و صحیح وسالم😍.               😍پسر قشنگمو بغل بگیرم و بچلونمش😍.          ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ دقیقا دوماه پیش یه شب ساعت 1شب بود تو خونه تنها بودم به خدا گفتم اگه به صلاحمونه مامان و بابا بشیم😍ده روز بعدش علائم های بارداری داشتم و بی بی چک زدم یهو یه حاله افتاد 😍😍😍😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤    ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
چند وقته قهریم؟  چند سالشه بچه؟

15روز

س سالشه

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
1911
چرا قهر ی عزیزم

خیانت اعتیاد دست بزن پدرشوهر 

خیانت اعتیاد دست بزن پدرشوهر 

عزیزم اینجوری ک از تاپیکات خوندم شوهرتو دوسش داری و از ته دل راضی ب جدایی نیستی و دلسوزشی میخوای یه تجدید نظری بکن خودت کمکش درست بشه الان دیگه قدرتو میدونه فردا طلاق گرفتی با دوتا بچه و نگاهای مردم و خرج بچه هات اذیت میشیا اگرم ازدواج کنی بچه هات آواره میشن و هزارتا مشکل به مشکلاتت اضافه میشه