1464
1521

چکار کنم

من بیست و یک سالمه و مادر دوتا فرشته هستم😄پسرم هفت ماهشه و دخترم دوسال و هشت ماه.😄 🍒البالوهای🍒 من عاشقتونم😄 ممنون خدا جون😄

ی کاری کن خودتم برگردی 

❤چهارتا ارزوی خوشگل دارم فقط بگو آمین❤                      ❤اولیش خوشبختیم کنار عشقم❤.                          ❤دومیش یه خونه خوشگل و شیک❤.                       ❤سومیش ی پسمل خوشگل و جیگر❤.                  ❤سلامتی همه ادما و جیب پر پول و عشق❤.                   ❤حالا همگی صلواتمحمدی پسند ❤.                  💖خدایا پشت و پناهش باش او جان من است💖

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1436
چند وقته قهریم؟  چند سالشه بچه؟

15روز

س سالشه

من بیست و یک سالمه و مادر دوتا فرشته هستم😄پسرم هفت ماهشه و دخترم دوسال و هشت ماه.😄 🍒البالوهای🍒 من عاشقتونم😄 ممنون خدا جون😄
1334
چرا قهر ی عزیزم

خیانت اعتیاد دست بزن پدرشوهر 

خیانت اعتیاد دست بزن پدرشوهر 

عزیزم اینجوری ک از تاپیکات خوندم شوهرتو دوسش داری و از ته دل راضی ب جدایی نیستی و دلسوزشی میخوای یه تجدید نظری بکن خودت کمکش درست بشه الان دیگه قدرتو میدونه فردا طلاق گرفتی با دوتا بچه و نگاهای مردم و خرج بچه هات اذیت میشیا اگرم ازدواج کنی بچه هات آواره میشن و هزارتا مشکل به مشکلاتت اضافه میشه