1735
1707

چکار کنم

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

ی کاری کن خودتم برگردی 

❤چهارتا ارزوی خوشگل دارم فقط بگو آمین❤                      ❤اولیش خوشبختیم کنار عشقم❤.                          ❤دومیش یه خونه خوشگل و شیک❤.                       ❤سومیش ی پسمل خوشگل و جیگر❤.                  ❤سلامتی همه ادما و جیب پر پول و عشق❤.                   ❤حالا همگی صلواتمحمدی پسند ❤.                  💖خدایا پشت و پناهش باش او جان من است💖

اگه تو این اوضاع اقتصادی دنبال یه فروشگاه لوازم خانگی با قیمت مناسب برای جهزیه هستین 

ما بانه سولین با اطمینان کامل بهتون پیشنها میکنیم

1718
چند وقته قهریم؟  چند سالشه بچه؟

15روز

س سالشه

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
1760
چرا قهر ی عزیزم

خیانت اعتیاد دست بزن پدرشوهر 

خیانت اعتیاد دست بزن پدرشوهر 

عزیزم اینجوری ک از تاپیکات خوندم شوهرتو دوسش داری و از ته دل راضی ب جدایی نیستی و دلسوزشی میخوای یه تجدید نظری بکن خودت کمکش درست بشه الان دیگه قدرتو میدونه فردا طلاق گرفتی با دوتا بچه و نگاهای مردم و خرج بچه هات اذیت میشیا اگرم ازدواج کنی بچه هات آواره میشن و هزارتا مشکل به مشکلاتت اضافه میشه