1351
1341

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

پست خاردار نزار

تو عاشق نبودی که درد دل عاشقارو بفهمی😔 تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی☔ تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم! دلت تنگ  نبوده...میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔 تو تنها نموندی که حال دل بیقرارو بفهمی💓 عزیزت نرفته که تشویشه سوت قطارو بفهمی🚊 تو از دست ندادی بفهمی چیه ترس از دست دادن😢 جای من نبودی بدونی چیه فرق بین تو و من👌 تو هیچوقت نرفتی لبه جاده تا انتظارو بفهمی⚠ پریشون نبودی که نگذشتن لحظه ها رو بفهمی! تو اونی که رفته چی میدونی از غصه جای خالی ...من اونم که مونده چی میدونه از قصه بی خیالی؟
1350

چیزی نیش زده انگار

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍

پشه

تو عاشق نبودی که درد دل عاشقارو بفهمی😔 تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی☔ تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم! دلت تنگ  نبوده...میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔 تو تنها نموندی که حال دل بیقرارو بفهمی💓 عزیزت نرفته که تشویشه سوت قطارو بفهمی🚊 تو از دست ندادی بفهمی چیه ترس از دست دادن😢 جای من نبودی بدونی چیه فرق بین تو و من👌 تو هیچوقت نرفتی لبه جاده تا انتظارو بفهمی⚠ پریشون نبودی که نگذشتن لحظه ها رو بفهمی! تو اونی که رفته چی میدونی از غصه جای خالی ...من اونم که مونده چی میدونه از قصه بی خیالی؟

جوش نیس

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلبندم بندبند دلت را بخدایی بسپار که بیشتراز من هوایت را دارد  خداجونم خودت مواظب پسرم و تودلیم باش    
1307
1308
1335