2703
2553

قویت کننده عجیب سیستم ایمنی بدن

یکی از مهمترین خواص قارچ گانودرما یا همان قارچ ( reishi mushroom ) افزایش و بالابردن ۲ چندان سیستم ایمنی بدن انسان می باشد . در حالی که برخی از جزئیات هنوز هم کاملا مشخص نشده است است  مطالعات لوله آزمایش نشان داده است که Reishi می تواند بر ژن های گلبول سفید خون تاثیر گذارد. بدین ترتیب میتواند سیستم ایمنی بدن را تا حد گسترده بالا ببرد . همچنین بنا بر تحقیقات منبع اطلاع رسانی دکتر آکس و 

ضد سرطان قوی

بسیاری از مردم این قارچ را به دلیل ویژگی های بالقوه مبارزه با سرطان می شناسند . در واقع بر طبق یک آزمایش که بر روی ۴۰۰۰ شخص مبتلا به سرطان پستان مشخص نمود که ۵۹٪ از افراد بهبودی برایشان حاصل شده است . علاوه بر اینها مطالعات نشان داد که قارچ گانودرما به واقع میتواند موجب مرگ سلول های سرطانی شود . آزمایش تانچلی لا در چین مشخص نمود که Ganoderma به جهت اثر بر روی هورمون های تستسترون میتواند درمان سرطان پروستات را تا ۶۲٪ بهبود بیابد

قاتل افسردگی وخستگی

اثرات Reishi یا همان گانودرما لوسیدوم  بر روی سیستم ایمنی اغلب بیشتر تأکید می شود . ما این محصول ماورایی  دارای مزایای بالقوه دیگری نیز هست. این شامل کاهش خستگی و افسردگی، و همچنین بهبود کیفیت زندگی است. یک مطالعه که بر روی ۱۳۲ نفر مبتلا به نوراستنیا صورت گرفت ، محققان دریافتند که قارچ گانودرما میتواند در عرض ۵ هفته تاثیر بسزایی بر روی افسردگی و بهبود کیفیت زندگی بگذارد .

بهبود ام اس

این قارچ می تواند تا حد بسیار زیادی ابتلا به ام اس را در افراد کاهش دهد . به همین سبب در کشور های اروپایی از گانودرما نیز به عنوان درمانگر ام اس نیز یاد میشود .

سلامت قلب

در کشورمان یک آزمایش تحت نظر پزشک متخصص دکتر خردمند برای پی بردن به خواص قارچ گانودرما شکل گرفت  ، در این آزمایش که بر روی ۹ نفر که از عارضه قلبی رنج میبردند انجام گردید .  در این آزمایش نتایج پس از ۲۵ روز چنین برآورد شد :  از این ۹ نفر ۶ نفر توانستند روند بهبودی را در کنار سایر تجویزات دارویی را طی کنند و ۳ نفر در مدت این این ۲۵ روز هیچگونه تغییری را مشاهده نکردند . گفتنی است که ۲ نفر از آن ۳ نفر در مدت ۴۵ روز و استفاده از این محصول توانست ۲۵٪ بهبودی را دریافت نماید 

درمان دیابت

آزمایشات بر روی حیوانات ، موش صحرایی و میمون که مبتلا به دیابت بودند نشان داد که این قارچ میتواند به میزان قابل توجهی قند خود را کنترل کند این آزمایش تحت عنوان آزمایش شماره JO–01133445 در دانشگاه علوم و تحقیقات زیستی فرانسه انجام شد .

درمان کبد چرب

شاید مهمترین و اساسی ترین فایده این قارچ در درمان کبد چرب میباشد . جالب است بدانید که بیش از ۴۳٪ از مردم کشور ما دارای کبد چرب میباشند .

دکتر سعید خردمند اینگونه می نویسد :

در صورتی که فردی بصورت روز در میان  به میزان ۴ گرم قارچ گانودرما را مصرف کند ، احتمال ابتلا به کبد چرب در آن شخص به صفر میرسد .

درمان زگیل

بله درست شنیدید ، در اوایل اردیبهشت ماه ۹۸ وبسایت علمی Healthline مقاله ای را منتشر نمود و  در آن ذکر کرد این قارچ میتواند ویروس تبخال تناسلی را از ادامه فعالیتش باز دارد .

درمانگر پسوریازیس

یکی دیگر اعجایب این  قارچ درمان لک ها و تاول های پوستی  سرخ و صورتی رنگی است که بر اثر پسوریازیس حاد اتفاق می افتد است .  گانودرما میتواند در کمتر از یک ماه به این لکه ها خاتمه دهد . گانودرما میتواند بر روی بیش از ۹۰٪ افرادی که مبتلا به پسوریازیس هستند فید بک بسیار خوبی داشته باشد .

تقویت کننده قوای جنسی

این قارچ به واسطه مواد مغذی و بی نظیری که دارد میتواند پس از ۱ ماه استفاده قدرت و قوای جنسی را یک تا یک و نیم برابر کند به همین سبب اطباء طب سنتی نیز در ملاقات با افرادی که به وسیله هر بیماری اعم از دیابت ، افسردگی ، تند تپشی و یا هر بیماری دیگری که در نهایت به ضعیف شدن قوای جنسی منجر شده است ، این محصول را پیشنهاد می دهند .

جهت اطلاعات بیشتر به آیدی 

@dArzoob

در تلگرا.م پیام دهید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ببخشید استارتر منو شوهرم چندماه استفاده کردیم چرت و پرت محضه خواصش..من واسه لاغری پهلو و شکم شوهرمم همینطور

ماچون زدری پای کشیدیم کشیدیم امید زهرکس که بریدیم‌بریدیم.    دل نیست کبوتر‌که چوبرخاست نشیند   ازگوشه ی بامی‌که پریدیم‌پریدیم
جمع کنید بابا. هرجامیریم هستین. همش تبلیغ الکیه. ما گرفتیم درستم نشد... 

اصل قارچ رو؟

برای چه بیماری؟

چه ساعتی از روز استفاده میکردید؟

وبرای چه بیماری و به چه مدت؟

جمع کنید بابا. هرجامیریم هستین. همش تبلیغ الکیه. ما گرفتیم درستم نشد... 

من خودم تو جاده کرج شرکتش کار کردم البته فقط دو هفته پولش واقعا 😣 مدیون مردم شدم ولی بعدش زنگ زدم حلالیت گرفتمو کلا بیخیالش شدم  پول توش هست اما حلال و حرامش خدا میدونه 

2714
اصل قارچ رو؟ برای چه بیماری؟ چه ساعتی از روز استفاده میکردید؟ وبرای چه بیماری و به چه مدت؟

دوستم براشوهرشگرفته بود. دیابت داشت. بدترشد که بهترنشد.بالای یه ساله. دریغ از یه ذره بهبودی. تبلیغ الکی نکنین. 

ببخشید استارتر منو شوهرم چندماه استفاده کردیم چرت و پرت محضه خواصش..من واسه لاغری پهلو و شکم شوهرمم ...

واسه لاغری که گانودما نمیخورن بعدشم 

این ها بر اساس رفرنس های علمی تحقیق پرفسور ثلعبیان(پدر علم سرطان شناسی) تیم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و سلامتکده یمارستان امام رضای مشهده 

پس نمیشه گفت الکیه

بیشتر تجاریه

این ها بر اساس رفرنس های علمی تحقیق پرفسور ثلعبیان(پدر علم سرطان شناسی) تیم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و سلامتکده یمارستان امام رضای مشهده

تا حضوری نرفتین ندیدین نخرین ما میرفتیم دو میلیون میدادیم به شرکت در حالیکه ارزش کل اون محصول 1600 بود مثال چهار صد هزارتومن سود خود فروشگاه مایین شرکت شد بعد به مردم میفروختیم اونایی که قیمت داشتن رو با همون قیمت اونایی که نداشتن رو  با قیمت بللاتر میگفتن بفروشم  بعد ماه اول حقوق سیصد دوم فلان بلان بعدم باید شاخه اضافه میکردیم یجور شرکت هرمی   اما یکمی قانومی اکثرا هم محصولات دکتر بیز هستن 

این ها بر اساس رفرنس های علمی تحقیق پرفسور ثلعبیان(پدر علم سرطان شناسی) تیم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ...

اوناهم پولیه بابا وگرنه ی قارچ که معجزه نمیکنه

مردم دیگه با سواد و آگاه شدن گول این حرفا رو نمیخورن

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2706