1351
1341
عنوان

شما به این ادم چه لقبی میدین ؟

210 بازدید | 23 پست

سلام مثلا مادر شوهر طرف  هی بگه فلانی  باس ن ش  بزرگع من بدم میاد ازش از ادمای چاق بدم میاد از ادمایی که باس ن شون بزرگه متنفرم  شما چه فک ی میکنید . حالا باز خواهرشوهر طرف به شوخی به  داداش بگه چیکار کردی باس ن زنت بزرگ شده  اونم جمع که یک اقای نامحرم باشه  هی مسخره کننن  

حالا این بنده خدا دست خودش نبوده یکم چاقه مثلا ۶۳ یا ۶۴ کیلو  هست . ببخشید 

لطفا‌ برا حاجت من صلوات بفرستید  خواهش میکنم 🌹

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

شوهر هیچی نمی گه غیرت نداره رو زنش 😐

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 
1307

به مادرشوهر گفته شود هر وقت با سنم و به تو دادن تو قبول نکن بالام جان😒

گونده منه باش ووران ایندی منه داش وورور.ایندی منه داش ووران اوزگلره باش وورور.اوزگه اگر داش وورا دردینه دوزمک اولار.باخ بورا سوز بوردادی داشلاری یولداش وورور…
1226
اره گفت دعواهم کرد و لی مادره طرف دخترشو گرفت که حرف زشت زده 

ای بابا چقدر بی شخصیتن

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما هم خوبه 

احتمالا حسودیش میشه، میخواد راهکار بگیره به شوهرش بگه تا براش انجام بده تا واسه اونم بزرگ بشه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

با اون کوون گنده باس نشست  رو دهن مادرشوهر تا خفه شه

زتیکه نکبت

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 
1335