2726

من ازدواج میکنم میرم خارج بعدش ازش طلاق میگیرم😁

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ...زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ...بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤عاشق شادمهرم، ب امید روزی ک برم کنسرتش 🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین ازدواج با خارجی مخصوصا افغان و عرب خیلی پر حاشیه خواهد بود برات 

چون جامعه کلا پر شده از ادماهای نژاد پرست اگر ایران زندگی نکنی خیلیم عالیه 

اما اگه ایران  باید جنبه توهینارو داشته باشی

بهتر است روی پای خودت بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی 
2728
از نظر خودت چه مشکلی داره؟؟ صرف افغان بودنش مشکل داری؟؟؟ ما تو فامیل یه داماد افغان داریم فوق العا ...

اینم خیلی خوبه میترسم خانوادم یه چیزی بهش بگن اون ناراحت شه من برام مهم نیست نمیخوام پس فردا نه با خانواده اون به مشکل بخوریم نه با خانواده خودم 

نه 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

چه اهمیتی داره ملیت طرف، مهم اینه که همدیگرو بفهمید و طرز فکر  و اعتقاداتتون شبیه بهم باشه و همو دوست داشته باشید. بنظرم اینا چیزاییه که باید برات مسیله باشه نه افغان بودنش

اینم ایران به دنیا اومده اینم کلن همه چیش شبیه ایرانیاس 

خب دیگه خوبه 

اما تجربه شخصی من اینکه اینا تو ایران خیلی تحت فشار بودن از هر نظر چ مدارک چ تحصیل چ شخصی

مدام توهین شنیدن یکم دچار اختلال روانی میشن گاهی افسرده

بهتر است روی پای خودت بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی 

با یه اروپایی که خیلی اهل خانواده نیست اره ولی آسیایی ها خیلی خانواده دوستن

توضیح اینکه پایبند ایل و تبار نیستن

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2706