2737
2734
عنوان

تا حالا ارزو هاتومو ب کسی سپردین؟(انرژی مثبت)

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 101 پست
ممنون اره تو شکممه ایست قلبی داشت

ایشالله خداوند به دلتون آرامش بده که خداوند آرامبخش دلهاست.حتما مصلحتی داشته عزیزم حکمتی داشته حتما خداوند اینو براتون صلاح دیده.این هم یک آزمایشه خداونده.

اسپری hairfor2بخر شنیدم مثل خوده موئه تا یه هفته هم میونه حالا خودت تو نت سرچ کن  از شکست هم. ...

ممنون💗

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه انقدر بانک موهام کمه که حتی قابل کاشتم نیست..😔😔😔فعلا ده ساله درمان میکنم بی فایده 

عزیزم توکل برخدا کن.چرا محاله.اصلا از محالات نیست خدا بخواد میشه.من بیمار دیدم در بدترین وضع ممکن که شفا پیدا کرده.خدا بخواد هر غیرممکن رو ممکن میکنه.امیدوار باش عزیزم با زندگیت بجنگ و شاد باش.خدا شفا دهنده هست.حتما مصلحتی هست

عزیزم توکل برخدا کن.چرا محاله.اصلا از محالات نیست خدا بخواد میشه.من بیمار دیدم در بدترین وضع ممکن که ...

برام دعا کنید.‌‌خیلی داغووونم😔😔😔

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2728
برات دعا میکنم عزیزم.دخترعمه منم مشکل شمارو داشت بعد 15سال درمان شدن.نگران نباش دوست گلم خوب میشی

چه جوری درمان شد..کجا رفت دکتر..

چه جوری درمان شد..کجا رفت دکتر..

عزیزم مثل اینکه گفت زمانی که تصمیم گرفتم استرس نداشته باسم وهیچی دیگه برام مهم نبود و اینکه شروع کرد به ورزش کردن و امیدواری و اینکه دیگه ظاهرش براش مهم نبود گفت موهام خودبه خود دراومدن.فکر کنم بیماری خود ایمنی رفته بود والان هم رفتن خارج از کشور.ولی خیلی میجنگید دنبال ورزش رفته بود و تصمیم گرفته بود قوی باشه ومیگفت دوره بی موییشو هم دوست داشت چون یک دوره از زندگیش بود که خاطرات خودشو داشت

عزیزم مثل اینکه گفت زمانی که تصمیم گرفتم استرس نداشته باسم وهیچی دیگه برام مهم نبود و اینکه شروع کرد ...

ممنونم

2738
انیدوارم به خوسته هات برسی..چندسالته؟؟

ب امید خدا تازه رفتم ١٨

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜