2726
عنوان

تا حالا ارزو هاتومو ب کسی سپردین؟(انرژی مثبت)

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 101 پست
نه گفتن به بابا مامانم . البته دارم تو۳۴ سالگی یاد میگیرم‌ یکمی دیر شده ولللی دوستم بهم کمک کرد تا ی ...

راه درازی در پیش داری.من در حال طی همین مسیرم ک مستقل باشم.البته جدا زندگی میکنم ولی وقتی باشن حرف اونا میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دوست دارم از طریق خیاطی پول دربیارم

دوست دارماطلاعات سیاسی تاریخی و مذهبیم خیلی بالا باشه

دوست دارم خدا ۴تا بچه بهم عطاکنه

اینا ارزوهای مادیمن

ی سری ارزوهای اجتماعی و معنوی هم دارم😐

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2728
واااقعاتااا درسته...مهم اینه خوده ادم خودشو چند ساله ببینه اگ جونتر ببینه ک خب حالش معلونه چقدر خوبه ...

گاهی تو اوج جوونی یه مشکل یا یه مریضی پیرت میکنه.

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
واااقعاتااا درسته...مهم اینه خوده ادم خودشو چند ساله ببینه اگ جونتر ببینه ک خب حالش معلونه چقدر خوبه ...

بله واقعا عزیزم.سن یک عدده.روح هست که جسم رو باخودش میکشه و پس هیچوقت نباید به سنمون توجهی کنیم.

گاهی تو اوج جوونی یه مشکل یا یه مریضی پیرت میکنه.

منم تو جوونی کلی مشکل بهم خورد افسردگی گرفتم پدرو مادرم طلاق گرفتن همون سالم مادر بزرگم ک تنها کسم بود فوت کرد ب فاصله یه سال هم پدر بزرگم ولی مامان بزرگن وقتی این حرفا رو بهش میزدم همبشه میگفت با چیزایی ک داری خوشحال باش الان میفهمم واقعا تنها راه اینکه تا چیزای بهتری ب دست بیاری همین جمله مامان بزرگمه

من الان بیمارستانم  تنها ارزو اینه بگن اشتباه شده بچت زندس

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 
راه درازی در پیش داری.من در حال طی همین مسیرم ک مستقل باشم.البته جدا زندگی میکنم ولی وقتی باشن حرف ا ...

میدونی پدرم خیلی خوبه فقط یکم گیر میده .به حجابم گیر میده منم رک و با ارامش میگم دوست ندارم قبلا یواشکی بیرون میرفتم الان نههه. از جلوش میرم وقتی هم میگه میگم من اینطوری میپسندم. کلی خاستگارامو الکی الکی رد کردن دیگههه نمیزارممم

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
ارزوهات ک خیلی دست یافتنی و قشنگ پس چرا نرفتی دنبالشون؟

دنبالشونم... یجایی هست شاید لباس بچه بتونم از اون طریق بقروشم

در زمینه اطلاعاتم مطالعه و پیگیری میکنم دوست دارم در حد مثلا حسن عباسی یا وحید یامین پور یا رائفی پور میبود

بچه هم فعلا خدانخواسته

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
2706