2726
عنوان

تا حالا ارزو هاتومو ب کسی سپردین؟(انرژی مثبت)

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 101 پست
من یه چنتایی دارم.اول اینکه فوبی رانندگی دارم آرزومه ماشین داشته باشم و راننده باشم دوم تو رشتمو کا ...

عهههه خدا نکنههه 😍

ب نظرم از همین فردا برو ثبت نام کن برای یادگیزی 💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی چی؟😞

یعنی اینکه یکم خودخواه باش ...البته من جای تو و زندگی ی تو نیستم ولی ارزوهاتو ب ادما گره نزن چون ممکن حتی از قصدم نباشه ولی حالو حوصله نداشته باشن انوقت تو میمونی و یه دل افسرده

چقدررر قشنگ گفتی 

😘واقعیته عزیزم

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
خب از همین فردا برو تو نت بگرد دنبالش ...چه ربطی داره تو شهر کوچیک هستی خب بیا تهران ب اموزشگاها سز ...

خب شهرمون نداره حتی شهرای اطرافمونم آموزشگاه نداره بعدشم بخوام بیام تهران بایدمکان داشته باشم هرچیم منتظرنشستم ی شوهرخوب گیرم بیاد که اگه توخونه پدرم نتونستم ب ارزوهام برسم اون کمکم کنه برسم که همونم تاالان پیدانشده

ارزوهام یکیش به امیدخدانی نی گیرم بیادیکیشم ترسم بریزه برای رانندگی میترسم یکیشم پول تودستمون بیادکهوبتونیم یهوتخت خواب بخریم 

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست

برای رسیدن به آرزو هیچوقت دیر نیست.دوستای گلم بهتون توصیه میکنم کتاب اثر مرکب رو بخونید واقعا ببینید که خیلی ها درسن بالا به آرزوهاشون رسیدن.هرزمان آرزوی چیزی رو داشتین س بدونید توانایی رسیدن به اون آرزو هم در وجود شما هست.من هم دارم برای رسیدن به آرزوم میجنگم.یکبار برای یکی از آرزوهام جنگیدم وبعد11سال تونستم به آرزوم برسم و البته واقعا اذیت شدم و حالا هم اگر خدا بخواد میخوام برای آرزوهای دیگه م تلاش کنم.فقط باید ازخدا بخواهیم و خداوند هست که هم توانش رو میده و هم شرایط رو مهیا میکنه

ایشالله همه دوستای گلم به آرزوهاتون برسین

خب شهرمون نداره حتی شهرای اطرافمونم آموزشگاه نداره بعدشم بخوام بیام تهران بایدمکان داشته باشم هرچیم ...

مگه شهرت کجاست 

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست
برای رسیدن به آرزو هیچوقت دیر نیست.دوستای گلم بهتون توصیه میکنم کتاب اثر مرکب رو بخونید واقعا ببینید ...

واااقعاتااا درسته...مهم اینه خوده ادم خودشو چند ساله ببینه اگ جونتر ببینه ک خب حالش معلونه چقدر خوبه ولی اگ پیرتر ببینه اونجاس ک باید به فکر یه تحول باشه تو زندگیش

2706