2703
2553

امروز اتفاقی تو یکی از گروه های دوستانه امون بحث ارزو بود همینجور داشتم برا بقیه رو میخوندم یهو ب خودم گفتم واقعا ارزوت توی زندگی چیه؟یاد دوسال پیشم افتادم دوست داشتم نویسندگی کنم گیتاروو ارایشگری یاد بگیرم و برم شهر های مختلف بگزدم رفتم تو نت یه مجموعه پیدا کزدم توش مهارت های نویسندگی یاد میداد انقدز حس خوبی بهم داد وقتی ثبت نام کردم فردا هم میخوام برم اموزشگاه موسیقی ثبت نام کنم هرچند نمیدونم پولش چقد میشه راستش حتی بهش فکرم نکردم گفتم فوقش میگم قسطی میدم ولی دیگ نمیخوام ب ارزوهام محل ندم

.......

بیاین از ارزوهاتون بگید که بهش رسید یا نه 

یا چیزایی ک حالتونو خوب میکنه وقتی بهش فکر میکنین 

_هزکی هم تونست به اونیکی کمک کنه یا راهکاز بده برای رسیدن ب ارزوهاش

به خیلی ارزوهام نرسیدم.چون شرایطش رو اون موقع نداشتم..الانم که شرابطش رو دارم انگیزه اش رو ندارم

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اینکه فلوت بزنم، بتونم گاهی با بچه ها اجرا بذاریم تو‌ کافه ها، یا اهنگا

استودیو طراحیم

زبان ایتالیایی مو ادامه بده

دوره طراحی دکوراسیون ایتالیا بگذرونم 

Don't ever let someone tell you, you can't do something. Not even me. You got a dream, you got to protect it. People can’t do something themselves, they want to tell you you can’t do it. You want something, go get it. Period.

امیدوارم هرکی همون موقع که شورو شوق رسیدن به ارزوشو داره همون موقع بهش برسه.

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2714
به خیلی ارزوهام نرسیدم.چون شرایطش رو اون موقع نداشتم..الانم که شرابطش رو دارم انگیزه اش رو ندارم

میفهمم چی میگی ولی قدم اولو ک بردازی میفهمی چقدر اشتیاه کزدی چون دلیل انگیزه نداشتنت اینه ک ب خودت و ارزوهات محل نمیدادی...ب قول یه جمله برای شروع نباید کامل بود ولی برای کامل بودن باید شروع کرد 

میفهمم چی میگی ولی قدم اولو ک بردازی میفهمی چقدر اشتیاه کزدی چون دلیل انگیزه نداشتنت اینه ک ب خودت و ...

😔😔😔😔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود

من یه چنتایی دارم.اول اینکه فوبی رانندگی دارم آرزومه ماشین داشته باشم و راننده باشم

دوم تو رشتمو کارم موفق بشم و احساس رضایت بکنم

سوم خونوادم همیشه سلامت باشن ک بدون اونا من ب خودکشی میرسم

من عاشق بازیگری بودم وهستم استعدادشم دارم ولی توی شهرکوچیک زندگی میکنم هیچ وقت نتونستم دنبالش برم ن ...

خب از همین فردا برو تو نت بگرد دنبالش ...چه ربطی داره تو شهر کوچیک هستی خب بیا تهران ب اموزشگاها سز بزن بعضی جاها هم یه فنونی رو مجازی یاد میدن...برو دنبالش میدونم میتونی💕💕💕🙏

2706