1373
1363
عنوان

تا حالا ارزو هاتومو ب کسی سپردین؟(انرژی مثبت)

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 101 پست

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

خب از همین فردا برو تو نت بگرد دنبالش ...چه ربطی داره تو شهر کوچیک هستی خب بیا تهران ب اموزشگاها سز ...

خب شهرمون نداره حتی شهرای اطرافمونم آموزشگاه نداره بعدشم بخوام بیام تهران بایدمکان داشته باشم هرچیم منتظرنشستم ی شوهرخوب گیرم بیاد که اگه توخونه پدرم نتونستم ب ارزوهام برسم اون کمکم کنه برسم که همونم تاالان پیدانشده

1379

ارزوهام یکیش به امیدخدانی نی گیرم بیادیکیشم ترسم بریزه برای رانندگی میترسم یکیشم پول تودستمون بیادکهوبتونیم یهوتخت خواب بخریم 

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست

برای رسیدن به آرزو هیچوقت دیر نیست.دوستای گلم بهتون توصیه میکنم کتاب اثر مرکب رو بخونید واقعا ببینید که خیلی ها درسن بالا به آرزوهاشون رسیدن.هرزمان آرزوی چیزی رو داشتین س بدونید توانایی رسیدن به اون آرزو هم در وجود شما هست.من هم دارم برای رسیدن به آرزوم میجنگم.یکبار برای یکی از آرزوهام جنگیدم وبعد11سال تونستم به آرزوم برسم و البته واقعا اذیت شدم و حالا هم اگر خدا بخواد میخوام برای آرزوهای دیگه م تلاش کنم.فقط باید ازخدا بخواهیم و خداوند هست که هم توانش رو میده و هم شرایط رو مهیا میکنه

ایشالله همه دوستای گلم به آرزوهاتون برسین

خب شهرمون نداره حتی شهرای اطرافمونم آموزشگاه نداره بعدشم بخوام بیام تهران بایدمکان داشته باشم هرچیم ...

مگه شهرت کجاست 

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست
برای رسیدن به آرزو هیچوقت دیر نیست.دوستای گلم بهتون توصیه میکنم کتاب اثر مرکب رو بخونید واقعا ببینید ...

واااقعاتااا درسته...مهم اینه خوده ادم خودشو چند ساله ببینه اگ جونتر ببینه ک خب حالش معلونه چقدر خوبه ولی اگ پیرتر ببینه اونجاس ک باید به فکر یه تحول باشه تو زندگیش

1376
نه گفتن به بابا مامانم . البته دارم تو۳۴ سالگی یاد میگیرم‌ یکمی دیر شده ولللی دوستم بهم کمک کرد تا ی ...

راه درازی در پیش داری.من در حال طی همین مسیرم ک مستقل باشم.البته جدا زندگی میکنم ولی وقتی باشن حرف اونا میشه

من دوست دارم از طریق خیاطی پول دربیارم

دوست دارماطلاعات سیاسی تاریخی و مذهبیم خیلی بالا باشه

دوست دارم خدا ۴تا بچه بهم عطاکنه

اینا ارزوهای مادیمن

ی سری ارزوهای اجتماعی و معنوی هم دارم😐

یه دهه هفتادی مسلمون (اگر نظرم مغایر با قرآن و حدیث بود، تذکر مودبانه شمارو پذیرا هستم)                                                                                                                    خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
واااقعاتااا درسته...مهم اینه خوده ادم خودشو چند ساله ببینه اگ جونتر ببینه ک خب حالش معلونه چقدر خوبه ...

گاهی تو اوج جوونی یه مشکل یا یه مریضی پیرت میکنه.

خدا یا آرزوهای کوچک منو برآورده کن.♥️من منتظر معجزه ام🎁
1378
واااقعاتااا درسته...مهم اینه خوده ادم خودشو چند ساله ببینه اگ جونتر ببینه ک خب حالش معلونه چقدر خوبه ...

بله واقعا عزیزم.سن یک عدده.روح هست که جسم رو باخودش میکشه و پس هیچوقت نباید به سنمون توجهی کنیم.

گاهی تو اوج جوونی یه مشکل یا یه مریضی پیرت میکنه.

منم تو جوونی کلی مشکل بهم خورد افسردگی گرفتم پدرو مادرم طلاق گرفتن همون سالم مادر بزرگم ک تنها کسم بود فوت کرد ب فاصله یه سال هم پدر بزرگم ولی مامان بزرگن وقتی این حرفا رو بهش میزدم همبشه میگفت با چیزایی ک داری خوشحال باش الان میفهمم واقعا تنها راه اینکه تا چیزای بهتری ب دست بیاری همین جمله مامان بزرگمه

1339