2737
2734

دکتر پسرم خوبه راضیم ولي میخوام چن جا ببرمش

دکتری رو بگید که حتما از‌ش نتیجه گرفتید ممنون

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم پسرت چند وقتشه؟ کدوم شهری؟ دکتر چی داره دارو بهش؟

55 روزشه اگه اشتباه نکنم 29 خرداد دنیا اومده 

تهران 

هنوز نبردمش شنبه میبرم ولی انقدر استرس دارم میخوام چند جا ببرمش

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2738
همیشه بعد شیر دادن بهش آروغشو بگیر، اگه شیر خواره هست البته داداش من اگه آروغشو نمیگرفتیم ریفلاکس م ...

دقیقا اروعشو میگیرم حالش خوبه 

ولی جدیدا خوابش کم شده بیدار میشه بالا میاره 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1159930/هرکی-نی-نی-داره-بیاد

ممنون عزیزم 

الان مشکلش چیه دقیقا؟ دارو داده بهتون؟

دکتر وقت نشد ببرمش میره شنبه 

وقتی شیر میخوره یا خودشو بالا میاره یا پنیرک خیلی زیاد بالا میاره یا آب 

دقیقا اروعشو میگیرم حالش خوبه  ولی جدیدا خوابش کم شده بیدار میشه بالا میاره

شاید تو خواب میترسه، یا دمای هوا خیلی گرم یا سرده، غذایی که خودت میخوری رو بررسی کن، خودت عرق نعنا بخور به نینی هم گرمیچر ( اسمشو دقیق یادم نیست) بهش بده، پوشکشو شلتر ببند لباس تنگ بهش نپوشون

الان مشکلش چیه دقیقا؟ دارو داده بهتون؟

یه چیزی که هست کمتر از یک ساعت گریه میکنه و شیر میخواد شیر خشک میدم 60 تا میخوره و سینه هم وعده بعدی احساس می کنم خیلی میخوره نافش باد کرده بود بسته بودم باز کردم مقدار استفراغش کمتر شده ولی هست هنوز

2706