1345
1363
عنوان

دلم براش تنگ شده

89 بازدید | 9 پست

۴ شب میگذره از روزی که بهم گفتی برو دیگه نمیخوام باهات باشم.گفتی امیدوارم با یکی باشی که از من بهتر باشه.گفتی دیگه اینده ای برا رابطمون نمیبینم و رفتی با یکی دیگه.ینی میرسه روزی که تقاص دل شکسته منو بدی؟؟؟

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

واسه ادمی که با بهانه میره دلت نشکن اب بریز پشتش بگو بسلامت!! سخته ولی بدی کرده در حقت بندازش دور از دلت

خدا من خواسته هام و ارزوهام و رها کردم و به دست تو سپردم چون تو بهترین براورده کننده ای... ولی دعا رو رها نمیکنم  ...میشه صلوات بفرستید برام حاجتمو بگیرم؟💖💖
1350

خب به این نتیجه رسیده شما به درد هم نمیخورید. چه دل شکستنی؟ دخترا زودی وابسته میشن

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
زوری وابسته شدم بعد از کلی قول و قرار که میداد؟؟؟

حرف باد هواست

طرف عقد میکنه بعدش یادش میفته که نمیخوادش!

حالا با قول و قرار الکی دلخوش کردی؟

تا وقتی با کسی به مرحله ازمایش خون رفتن نرسیدی بهش دل بند!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
درک نمیکنی چی میگم.تحملش خیلی سخته

متولد ۷۹ هستی یعنی درواقع سنتم خیلی کم هست واسه این حزفا الان حرفای ما رو درک نمیکنی همه ادمهایی که اینجان شاید یک‌تجربه تلخ داشته باشند از زندگیشون پس فک نکن راحت بهت میگن بیخیال شو زندگیتو کن... اونا اینده تواند دقیقا و یا تجربه دیگران رو دیدند پس به درست برس گور بابای پسری که قرار بزار ولی مرد عمل نباشه.. تا اخر عمرت که نمیخای تو فکر اون باشی؟! ارزشش داره؟ اونکه الان ترکت کنه مرد نیست پس بهتر تو ایندتم نباشه از فکرت بندازش بیرون همین یک کارش برای فراموشیت کافیه

خدا من خواسته هام و ارزوهام و رها کردم و به دست تو سپردم چون تو بهترین براورده کننده ای... ولی دعا رو رها نمیکنم  ...میشه صلوات بفرستید برام حاجتمو بگیرم؟💖💖
1376