2726

مادرشوهر دختر عموم عاليه اما مادرشوهر منو خدا نصيب گرگ بيابون نكنه البته من باهاشون زياد رفت و آمد ندارم اما وقتي عقد بودم پدر خودم و خانواده م رو در آورد يه آدم زبون نفهم و بي فرهنگ، انقدر حرفاش تنده و نيش زبونش از عقرب بدتره و خيلي هم پرروئه تو صورتت بهت توهين ميكنه اگه جوابش هم بدي يه دعوايي راه ميندازه كه عالم و آدم با خبر ميشن

خدايا شكرت🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه دوستی دارم که چند سال پیش همسرش فوت کرد .الان حدود 5 سال میشه ک دوباره ازدواج کرده . مادر شوهر سابقش هنوز هم هر روز براش زنگ میزنه و براش هرچی درست میکنه میفرسته و شام ناهار دعوتش میکنه براش کادو میخره.همه بد نیستن بعصیا ها هم مث مادر شوهر من فقط کندن رو بلده

💑
منکه خوبی هم ازش ندیدم  الان یه هفته است دخترم مریضه  یه ماهم هست خودم مریضم دریغ از یه ...

ماکه تو یه ساختمونیم چی بگم☹به جان بچم یه لیوان آب نداده‌.بارداری و زایمان و نوزادی بچم جون دادم بجای کمک تازه باهام قهرمیکرد که نمیای کارهامو کنی.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
ماکه تو یه ساختمونیم چی بگم☹به جان بچم یه لیوان آب نداده‌.بارداری و زایمان و نوزادی بچم جون دادم بجا ...

من زایمان کردم دختراش به زور آوردنش سرهم پنج دقیقه هم ننشست تا چهل روز هم خونه بابام بودم اگر بگی یکیشون حتی یه زنگ زدن  نزدن توی بارداری هم هر وقت من ویار داشتم بهم میگفت تو که ویار نداری اگر فلانی (دخترش) رو می‌دیدی نمیگفتی من ویار دارم حالا انگار میخواستن مدال بدن به بدترین ویار حاملگی 

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍

من از اونا بودم که فکر میکردم مادرشوهرن فرشته است الان یک هفته است فهمیدم چقد دروغگو و دو رو تشریف داره دیدم نسبت به تمام مادرشوهرا عوض شده یعنی شوکه شدم شوکه

و خدایی که به شدت کافیست.......
اره عزيزم مثل مادر خودمه خيلللي خيلللللي ازش ازش راضيم اميدوارم خدا جواب خوبياشو به بهترين شكل بده ...

دقیقا برعکس منی خدا لعنتش کنه

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 
دقیقا برعکس منی خدا لعنتش کنه

خدا كمكت كنه عزيزم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

مادر شوهر من خیلی پیره اما به شدت منو دوس داره،جدیدا دچار آلزایمر شده حتی پسر بزرگش و نوه هاشم یادش نمیاد اما من که هنوز عقدم،مدام به همسرم میگه برو مریمو بیار ببینمش دلم واسش تنگ شده،وقتی پیشش میرمم همش دستمو میگیره تو دستش

2706