2726

چون حس مادری داریم😁همشون ترس ازدست دادن بچشونو دارن و اگه بچشون بی معرفتی کنه انقد دوسش دارن که نمیتونن باورکنن و فکر میکنن کار کار عروس بدبخته😒

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
مادر خودتون مادر شوهر نیستن عزیزم ؟

من خیلی دیدم مادرشوهر خوبه همه ی مادرشوهر ها بد نیستن همونطور که همه ی عروسا بد نیستن

دلم برای کودکی ام تنگ شده...نه استرسی بود...نه نگرانی بود...نه غصه ای....نه دلواپسی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نازنین تو بگو از مادر شوهرت راضی هستی؟ 

اره عزيزم

مثل مادر خودمه خيلللي خيلللللي ازش ازش راضيم اميدوارم خدا جواب خوبياشو به بهترين شكل بده

ولي خب نظرم اينه كسايي كه فرهنگ بالايي دارن توو جو خانوادگي خوبي بزرگ شدن به عروس و اطرافيانشون بدي نميكنن

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اره عزيزم مثل مادر خودمه خيلللي خيلللللي ازش ازش راضيم اميدوارم خدا جواب خوبياشو به بهترين شكل بده ...

موافقم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
مادر شوهر من می‌گفت نسبت به عروس یه چیزی انگار تو بدنم تکون میخوره و سیخ سیخ میزنه    

کرم بوده😂😂😂

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
آره دقیقا    

😉😁

یه دوستی دارم که چند سال پیش همسرش فوت کرد .الان حدود 5 سال میشه ک دوباره ازدواج کرده . مادر شوهر سابقش هنوز هم هر روز براش زنگ میزنه و براش هرچی درست میکنه میفرسته و شام ناهار دعوتش میکنه براش کادو میخره.همه بد نیستن بعصیا ها هم مث مادر شوهر من فقط کندن رو بلده

💑

بعضی عروس ها همش درحال نقشه کشیدن علیه خانواده شوهرشون هستنتوقع دارن پسره چون زن گرفته قید پدر ومادر و خانواده شو بزنه حتی نره دیدنشون 

ولی خانواده عروس خانم همکاره باشن 

خب معلومه که مادر شوهرشون ازشون بیزار میشه

2706