1345
1341

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1379

یه دوستی دارم که چند سال پیش همسرش فوت کرد .الان حدود 5 سال میشه ک دوباره ازدواج کرده . مادر شوهر سابقش هنوز هم هر روز براش زنگ میزنه و براش هرچی درست میکنه میفرسته و شام ناهار دعوتش میکنه براش کادو میخره.همه بد نیستن بعصیا ها هم مث مادر شوهر من فقط کندن رو بلده

💑

بعضی عروس ها همش درحال نقشه کشیدن علیه خانواده شوهرشون هستنتوقع دارن پسره چون زن گرفته قید پدر ومادر و خانواده شو بزنه حتی نره دیدنشون 

ولی خانواده عروس خانم همکاره باشن 

خب معلومه که مادر شوهرشون ازشون بیزار میشه

اره عزيزم مثل مادر خودمه خيلللي خيلللللي ازش ازش راضيم اميدوارم خدا جواب خوبياشو به بهترين شكل بده ...

ایول واقعا حرف حسابی زدی👌👌

😢❤ظلم شدبهم سکوت کردم کتک خوردم سکوت کردم توهین شنیدم سکوت وسکوت....ناجوانمردی دیدم سختی کشیدم دیگه نمیتونم روحم پیرشد...خدایا سخته بگم چون عاشقش شده بودم اما ازت میخوام طلاقم رو راحت کنی❤😔
1376

مادرشوهر دختر عموم عاليه اما مادرشوهر منو خدا نصيب گرگ بيابون نكنه البته من باهاشون زياد رفت و آمد ندارم اما وقتي عقد بودم پدر خودم و خانواده م رو در آورد يه آدم زبون نفهم و بي فرهنگ، انقدر حرفاش تنده و نيش زبونش از عقرب بدتره و خيلي هم پرروئه تو صورتت بهت توهين ميكنه اگه جوابش هم بدي يه دعوايي راه ميندازه كه عالم و آدم با خبر ميشن

روزگار؟! ميخندي؟ كمي حرمت نگه دار مگر نميبيني سياه پوش آرزوهايم هستم😥
خدا جوابشو بده

آره عزیزم خداکنه😭

😢❤ظلم شدبهم سکوت کردم کتک خوردم سکوت کردم توهین شنیدم سکوت وسکوت....ناجوانمردی دیدم سختی کشیدم دیگه نمیتونم روحم پیرشد...خدایا سخته بگم چون عاشقش شده بودم اما ازت میخوام طلاقم رو راحت کنی❤😔
ما هنوز عروس نیاوردیم. مامانم خیلی دوس داره عروس. میگه خدا بهم عروس بده. عروس فرشته خونس 

الهیییی😍😍😍

1378

یه دوستی دارم که چند سال پیش همسرش فوت کرد .الان حدود 5 سال میشه ک دوباره ازدواج کرده . مادر شوهر سابقش هنوز هم هر روز براش زنگ میزنه و براش هرچی درست میکنه میفرسته و شام ناهار دعوتش میکنه براش کادو میخره.همه بد نیستن بعصیا ها هم مث مادر شوهر من فقط کندن رو بلده

💑
منکه خوبی هم ازش ندیدم  الان یه هفته است دخترم مریضه  یه ماهم هست خودم مریضم دریغ از یه ...

ماکه تو یه ساختمونیم چی بگم☹به جان بچم یه لیوان آب نداده‌.بارداری و زایمان و نوزادی بچم جون دادم بجای کمک تازه باهام قهرمیکرد که نمیای کارهامو کنی.

واین نیز........بگذرد🤔☺
ماکه تو یه ساختمونیم چی بگم☹به جان بچم یه لیوان آب نداده‌.بارداری و زایمان و نوزادی بچم جون دادم بجا ...

من زایمان کردم دختراش به زور آوردنش سرهم پنج دقیقه هم ننشست تا چهل روز هم خونه بابام بودم اگر بگی یکیشون حتی یه زنگ زدن  نزدن توی بارداری هم هر وقت من ویار داشتم بهم میگفت تو که ویار نداری اگر فلانی (دخترش) رو می‌دیدی نمیگفتی من ویار دارم حالا انگار میخواستن مدال بدن به بدترین ویار حاملگی 

عشق کارهای هنری و نمد دوزی  
1364