1507
1482

مال من باعث بهم خوردن زندگیم شد😭

😢❤ظلم شدبهم سکوت کردم کتک خوردم سکوت کردم توهین شنیدم سکوت وسکوت....ناجوانمردی دیدم سختی کشیدم دیگه نمیتونم روحم پیرشد...خدایا سخته بگم چون عاشقش شده بودم اما ازت میخوام طلاقم رو راحت کنی❤😔

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473

نميدونم واقعا

يعنى ماهم اينجورى ميشيم؟

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
1485

کی گفته مادر شوهر مامانم عالیه

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
1474
مادر خودتون مادر شوهر نیستن عزیزم ؟

من خیلی دیدم مادرشوهر خوبه همه ی مادرشوهر ها بد نیستن همونطور که همه ی عروسا بد نیستن

دلم برای کودکی ام تنگ شده...نه استرسی بود...نه نگرانی بود...نه غصه ای....نه دلواپسی ای در دنیا... دلم برای کودکی ام تنگ شده😢😣
نازنین تو بگو از مادر شوهرت راضی هستی؟ 

اره عزيزم

مثل مادر خودمه خيلللي خيلللللي ازش ازش راضيم اميدوارم خدا جواب خوبياشو به بهترين شكل بده

ولي خب نظرم اينه كسايي كه فرهنگ بالايي دارن توو جو خانوادگي خوبي بزرگ شدن به عروس و اطرافيانشون بدي نميكنن

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1514