1345
1341

مال من باعث بهم خوردن زندگیم شد😭

😢❤ظلم شدبهم سکوت کردم کتک خوردم سکوت کردم توهین شنیدم سکوت وسکوت....ناجوانمردی دیدم سختی کشیدم دیگه نمیتونم روحم پیرشد...خدایا سخته بگم چون عاشقش شده بودم اما ازت میخوام طلاقم رو راحت کنی❤😔

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1350

نميدونم واقعا

يعنى ماهم اينجورى ميشيم؟

رد شدو ديد كه در مخمصه اي ناجورم.من از آن روز به بازمانده شدم مشهورم.اوج درماندگي ام گفت موفق باشي😕يادم افتاد همان جمله سر كنكورم😔                                                               من پشيمان نيستم اما نميدانم هنوز،،،دل چرا در بازي نيرنگ ها يكرنگ بود....
1376

کی گفته مادر شوهر مامانم عالیه

برا اینکه امسال بتونم برم کربلا یه صلوات عنایت کنید🌺😍💔          به یادتوهردقیقم حسین    قدیمی ترین رفیقم حسین              .                  .                       السلام السلام ای شهید کربلا ماه روی نیزه ها می کشی مرا💔                       
1226
مادر خودتون مادر شوهر نیستن عزیزم ؟

من خیلی دیدم مادرشوهر خوبه همه ی مادرشوهر ها بد نیستن همونطور که همه ی عروسا بد نیستن

دلم برای کودکی ام تنگ شده...نه استرسی بود...نه نگرانی بود...نه غصه ای....نه دلواپسی ای در دنیا... دلم برای کودکی ام تنگ شده😢😣
نازنین تو بگو از مادر شوهرت راضی هستی؟ 

اره عزيزم

مثل مادر خودمه خيلللي خيلللللي ازش ازش راضيم اميدوارم خدا جواب خوبياشو به بهترين شكل بده

ولي خب نظرم اينه كسايي كه فرهنگ بالايي دارن توو جو خانوادگي خوبي بزرگ شدن به عروس و اطرافيانشون بدي نميكنن

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️
1364