2737
2734

وقتی برا بار اول با مامور وحکم میرن وباز نمیکنن یا میگن نمیتونیم باز کنیم چی میشه؟؟؟کسی شنیده یا اطلاعات جامع داره درو چطور باز میکنن اون موقع؟؟

من تو حکم استرداد جهیزیه ام نوشته بود اگه نبودن یا از باز کردن در امتناع ورزیدن میتونی قفل ساز ببری و درو باز کنی من همون روز که مامور بردم قفل سازم بردم

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍

دختر خاله من دو هفته پیش رفت جهزیه شو آورد.از دادگاه حکم داشت.که حتی اگه در و باز نکردن بتونن قفل و بشکنن. ولی خب کار به اونجاها نکشید. جهیزیه رو برداشتن آوردن

وزن ۷۱کیلو. هدف اول( ۶۵)🔒 هدف دوم( ۶۰)🔒 هدف سوم (۵۵🔒)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو حکم استرداد جهیزیه ام نوشته بود اگه نبودن یا از باز کردن در امتناع ورزیدن میتونی قفل ساز ببری ...

کی اقدام کرده بودی؟

بابا الان خیلی سخت گیری میکنن دوماهه نتونستم برگردونم

میگن باراول باید برین ممانعت کنن یه وقت دیگه دوباره برین باحکم ورود که میتونن درو بشکونن 

نمیدونم چیکارکنم خسته ام بخدا😔

2728
دختر خاله من دو هفته پیش رفت جهزیه شو آورد.از دادگاه حکم داشت.که حتی اگه در و باز نکردن بتونن قفل و ...

یبار رفته بودن؟

آخه براما گفتن یبار برین بازنکردن یروز دیگه باحکم ورود برین😭

کی اقدام کرده بودی؟ بابا الان خیلی سخت گیری میکنن دوماهه نتونستم برگردونم میگن باراول باید برین مم ...

من دی ماه پارسال رفتم ..اول رفتم دفتر خدمات قضایی درخواست استرداد جهیزیه دادم بعد رفتم شورای حل اختلاف یه سری کار اداری داش انجام دادم بعد برگه دادن با مامور برم در خونه ولی کلانتری سرش شلوغ بود یه هفته بعد بهم وقت داد وگرنه حتی همون روز میشد حکم رو اجرا کرد خلاصه با مامور رفتم و قفل ساز و کارگر و کامیون و این چیزام آماده کردم خونه نبود قفل ساز درو باز کرد منم از رو لیست همه رو آوردم آخرم یه قفل جدید گذاشتم و کلید رو دادم صاحب خونه..شاید یا لیست سیاهه نداری و فقط فاکتور داری یا تو لیست سیاهه ات قیمت زدی که انقد طولش میدن چون شنیدم اینجوری باید کارشناس بیاد و ارزش گذاری کنه و اینجوری خیلی طول میکشه

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2738
منم وکیل گرفتم بخدا

نمیدونم شاید قانون عوض شده تو این چندماه ولی برای من اینطوری نبود

چطوری میخوای حضانت پسرتو بگیری؟

والا اگه خودش با زبون خوش بده که بهتر اگه نده هم که قانونی عدم صلاحیت میگیرم 

من دی ماه پارسال رفتم ..اول رفتم دفتر خدمات قضایی درخواست استرداد جهیزیه دادم بعد رفتم شورای حل اختل ...

گلم وسایل شخصی ولباس وچیزایی که همسرت برات خریده بود روهم میشه آورد؟؟وسایل خونه نه ها فقط شخصی

2706