2726
خودت غذا ببر خوب از خونه 

اخه غذا هم ببرم فوقش شنبه و یکشنبه رو دارم بقیش ناهار سلف میخورم شام خودم نون و پنیر هم باشه میخورم چون میگن کا ف و ر میریزن برا پوست خیلی بده کلا هم غذام چرب باشه خیلی رود معدم اذیت میشه پوستمم داغوون

🖤
اخه غذا هم ببرم فوقش شنبه و یکشنبه رو دارم بقیش ناهار سلف میخورم شام خودم نون و پنیر هم باشه میخورم ...

ي جوري تنظيم كن، بالاخره يخچال فريزر هم هست، وقتي معدت حساس باشه مجبوري خودت اماده كني، كم كم سعي كن غذاهايي كه سالم تر باشنو پيدا كني و حالا اين وسطا يكم غذاي خطرناكم بخور يكم خودتو عادت بده، ولي منم ميرفتم دانشگاه ميبردم با خودم، حتي مواد غذايي اماده طبخ ميبردم يعني مثلا پياز داغ جدا سبزي جدا اونجا ميداشتم ميپخت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=101059786]عزیزم منم دانشجوام تو خوابگاه میمونم خود دانشگا ناهار شام میده بعضی وقتام میبینی غذاهاشون خوب نمیشه

خوابگاه کدوم شهرید ؟؟ من دارم میرم ازاد خرج شهریه ب کناررر غذا هم هس رو همه اینا تازه منم حساس ب غذا 

🖤
[QUOTE=101059786]عزیزم منم دانشجوام تو خوابگاه میمونم خود دانشگا ناهار شام میده بعضی وقتام میبینی غذ ...

من تو تبریز میخونم  گلم ترم اخرم

اره ازاد شهریش   زیاده 

بانو....حیا که نداشته باشی چادر مشکی هم تو را محجبه نخواهد کرد...
2728

خبری نیست.کسی تا حالا طوریش نشده

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

منم خوابگاهیم

غذا از خونه ببر واسه سه روزت حداقل و غذاهای فریز شده ببر

تو خوابگاه میتونی اشپزی هم کنی

کیفیت غذای سلف هم مضخرفه

اگر هم اتاقیات خوب باشن میتونین با هم غذا درست کنین نوبتی