1421
1389
عنوان

خابگاه دانشجویی

159 بازدید | 21 پست

من خیلی روی غذام حساسم ک چی بخورم چی نخورم از مهر میرم دانشگاه چیکار کنمممم؟؟؟؟ میترسم ادا اصول بیام مریض بشم

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1401
1394

عزیزم منم دانشجوام تو خوابگاه میمونم خود دانشگا ناهار شام میده بعضی وقتام میبینی غذاهاشون خوب نمیشه خودمون درست میکنیم با هم اتاقیام  

بانو....حیا که نداشته باشی چادر مشکی هم تو را محجبه نخواهد کرد...

عادت میکنی عزیزم منم مثل شما بودم ولی5سال خوابگاه موندم.اصلا سخت نیست فقط از خدا بخواد هم خوابگاهی های خوبی نصیبت بشه.بهترین روزای زندگیتونه.ازش بخوبی استفاده کن.فقط از اول باهمه مهربون باش ولی نذار مورد سواستفاده هم واقع بشی.ایشالله موفق باشی عزیزم

1396
خودت غذا ببر خوب از خونه 

اخه غذا هم ببرم فوقش شنبه و یکشنبه رو دارم بقیش ناهار سلف میخورم شام خودم نون و پنیر هم باشه میخورم چون میگن کا ف و ر میریزن برا پوست خیلی بده کلا هم غذام چرب باشه خیلی رود معدم اذیت میشه پوستمم داغوون

اخه غذا هم ببرم فوقش شنبه و یکشنبه رو دارم بقیش ناهار سلف میخورم شام خودم نون و پنیر هم باشه میخورم ...

ي جوري تنظيم كن، بالاخره يخچال فريزر هم هست، وقتي معدت حساس باشه مجبوري خودت اماده كني، كم كم سعي كن غذاهايي كه سالم تر باشنو پيدا كني و حالا اين وسطا يكم غذاي خطرناكم بخور يكم خودتو عادت بده، ولي منم ميرفتم دانشگاه ميبردم با خودم، حتي مواد غذايي اماده طبخ ميبردم يعني مثلا پياز داغ جدا سبزي جدا اونجا ميداشتم ميپخت

[QUOTE=101059786]عزیزم منم دانشجوام تو خوابگاه میمونم خود دانشگا ناهار شام میده بعضی وقتام میبینی غذاهاشون خوب نمیشه

خوابگاه کدوم شهرید ؟؟ من دارم میرم ازاد خرج شهریه ب کناررر غذا هم هس رو همه اینا تازه منم حساس ب غذا 

[QUOTE=101059786]عزیزم منم دانشجوام تو خوابگاه میمونم خود دانشگا ناهار شام میده بعضی وقتام میبینی غذ ...

من تو تبریز میخونم  گلم ترم اخرم

اره ازاد شهریش   زیاده 

بانو....حیا که نداشته باشی چادر مشکی هم تو را محجبه نخواهد کرد...

خبری نیست.کسی تا حالا طوریش نشده

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
1339