2737
2734

مادرشوهرم خیلی موذیه و زبونش مثل ماره و با سیاست منو خراب می‌کنه جلوی شوهرم یعنی پشت سرم 

کرمی رو که خودش میریزه و رو میگه من ریختم و شوهرمم باور کرده عقد خواهرشوهرمه هفتصد کیلومتر از ما دورن

بخاطر شوهرم بجون خریدم گفتم میرم همراهش 

من هیچوقت جواب زهر های مادرشوهرو ندادم بخاطر شوهرم الان شوهرم باور کرده حرفشو دربارم و دلم از شوهرم گرفت طلبکار کاریه که نکردم همیشه کوتاه اومدم 

شرط گذاشتم شوهرم ی جا پیدا کنه که ما بریم میگه رشته منم تحمل ندارم مطمئنم ننش چیزی بگه ده تا جوابش میدم صدتااااا

حالا تهدبدم کرده که اگه نرم همراش اونم از خداشه که نیاد عروسی خواهرم با عقدش 

تازه امامزاده هم هست عقدشون 

حرصم گرفت شوهرم حرف مامانشو باور کرد دربارم چطور منو نشناخته این همه سال 

خدا سر دخترش بیاره 

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

والا با اين همه خشم 😂 چي بگم

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس

هیچوقت مسایل رو با هم قاطی نکن که بعدا بخواین هی زندگیتون بشه تلافی و تلافی

منم تو بدترین شرایط که حتی خود شوهرم برای عقد و بعدم جهاز کشون خواهرش نیومد و من بهانه داشتم ولی هر دو رفتم که یکوقت پشت سر من حرف و حدیثی نباشه 

الان وقت تلافی نیست هرچیزی جای خودش 

برو ولی بعدا از خجالت شوهرت در بیا

هیچوقت مسایل رو با هم قاطی نکن که بعدا بخواین هی زندگیتون بشه تلافی و تلافی منم تو بدترین شرایط که ...

همیشه کوتاه اومدم و شوهرم خرفاشونو باور کرده هیچی هم به من نگفتم تازه

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎
2706