2726
عنوان

رشته دانشگاه چی برم؟

706 بازدید | 32 پست

سلام خانوما رتبه کنکور تجربیم شده 6900 رتبه هنرم شده 490 . چه رشته هایی برم که هم بازار کار خوبی داشته باشن و هم درامد خوب. بعد یه سوال دیگه اینکه فقط دانشگاه فرهنگیان حین تحصیل حقوق میده یا دانشگاه های دیگه ای هم هستن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پرستاری و مامایی میاری اینارو گفتم چون کار واسشون هست واینکه آینده کاری دارن 

براهمه هم همه رشته هاشو میتونی بری 

درمورد حقوق هم فقط فرهنگیان هست ‌

منطقه چند هستی ؟؟

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
2728

تجربی حتما انتخاب رشته کن...مامایی پرستاری هوشبری اتاق عمل  خیلی رشته های دیگه میتونی بزنی فک کنم فقط تا فردا وقت دارید واسه انتخاب رشته ولی معمولا تمدید میشه...نه پیرا حقوق نمیدن ولی از ترم ۵-۶میتونی شیفت بگیری

مامایی بازار کار داره ؟ 

بنظرم رادیولوژی هم احتمالا دربیایی 

بله عزیزم من مامایی ندیدم ک بیکار مونده باشه 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
ط فرهنگیان من رفتم راصیم الانم حقوق دانشجو معلما یک و پونصد شده که هزینه خوابگاه و غذا کسر میشه باز ...

شما چه شهری هستید من که قمم چادر اجباریه ولی میتونم محل تحصیلمو اصفهان بزنم.شرایطش سخت نیست؟

گفتاردرمانی. رادیولوژی.مامایی. علوم تغذیه. پرستاری. روان شناسی. اتاق عمل. هوشبری. کاردرمانی. مامایی. مدیریت مالی. دندان مناطق محروم . شیمی. فناوری اطلاعات سلامت . 

هنر: نقاشی. عکاسی طراحی صنعتی. موسیقی. صنایع دستی. طراحی پارچه. کارگردانی. 

گفتاردرمانی. رادیولوژی.مامایی. علوم تغذیه. پرستاری. روان شناسی. اتاق عمل. هوشبری. کاردرمانی. مامایی. ...

کارگردانی تهران میارم بعد کارش پجوریه چی کاره میتونم بشم

حقوقشون چقدره حدودا ؟ فیزیو تراپی میتونم بیارم؟

فیزیوتراپی رو فک نکنم رتبه زیر سه هزار میخواد 

خبر ندارم ولی حقوق خوبی دارن 

2706