2703
2553
عنوان

پیدا شدن نوزاد دزدیده شده

235 بازدید | 12 پست

نوزادی که تو بیمارستان تامین اجتماعی شهریار دزدیده شده بود پیدا شده اخبار نشون داد وای من چقد گریه کردم

پسرم دوست داشتن تو زیباترین کار تکراری دنیاست...

منم چند روز پیش فیلمشو دیدم خیلی برای مادرش خوشحال شدم .باورم نمیشد .خدا خیلی دوسش داشت.که دوباره بهشون بخشیدش

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چند ماه طول کشید بدبخت مادرش

پس پیدا شد بالاخره 

دلیل دزدیدنش چی بود؟

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.

خانومه دستگیرم شد

یکی زنگ زده بابای بچه ادرس بچه دزد رو داده

پلیسم دستگیرش کرد

گفت زنه بچه رو دزیده که به شوهرش که ترکش کرده بوده بگه این بچه تو هست 

فکر کنم زن صیغه ای بوده این کلکو زده

اره خداروشکر منم خیلی خوشحال شدم

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
2714

خداروشکر

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
دیگه ادم به پرستار هم نباید اعتماد کنه 

اره به خدا پسر من که به دنیا اومد تو بیمارستان مامانم چشم ازش برنمیداشت میگفت یه موقع میان برمیدارن میبرن بچه رو

پسرم دوست داشتن تو زیباترین کار تکراری دنیاست...