1472
1411
عنوان

پیدا شدن نوزاد دزدیده شده

214 بازدید | 12 پست

نوزادی که تو بیمارستان تامین اجتماعی شهریار دزدیده شده بود پیدا شده اخبار نشون داد وای من چقد گریه کردم

پسر که توی خونست غصه و غم نداری ، دنیا تو دستای توئه هیچ چیزی کم نداری ،پسر که توی خونست ، خونه پر از امیده ، خدا به هر کسی که شازده پسر نمیده   

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1473

خانومه دستگیرم شد

یکی زنگ زده بابای بچه ادرس بچه دزد رو داده

پلیسم دستگیرش کرد

گفت زنه بچه رو دزیده که به شوهرش که ترکش کرده بوده بگه این بچه تو هست 

فکر کنم زن صیغه ای بوده این کلکو زده

خداروشکر

💕گل زیبای مـن , دختـرم💕روزی بانویی میشوی خیلی شبیه من ,,, و من چقدر به تو افتخار خواهم کرد , جان مادر , یادت بماند برای بانو شدنت جوانی ام را داده ام ,,, ثمره جوانی ام , از تو انتظاری ندارم جز اینکه باشی و باشی و باشی💕
1334

اره شهریار زنه خودشو جای پرستار جا زده اومده بچه رو خیلی راحت از بغل مامانش گرفته برده

پسر که توی خونست غصه و غم نداری ، دنیا تو دستای توئه هیچ چیزی کم نداری ،پسر که توی خونست ، خونه پر از امیده ، خدا به هر کسی که شازده پسر نمیده   
دیگه ادم به پرستار هم نباید اعتماد کنه 

اره به خدا پسر من که به دنیا اومد تو بیمارستان مامانم چشم ازش برنمیداشت میگفت یه موقع میان برمیدارن میبرن بچه رو