2726

سلام  چند روز پیش یکی از بچه های مدرسمون  زنگ زد کتاب فلان و برام بیار   اخه من جایی که درس میخونم از محل زندگیم ۵۰ کیلومتر  فلاصه داشت امروز صبح بهش گفتم من امروز میام مدرسه برا کارام کتابم براتون میارم  . این همکلاسیم  همون شهری هست که من درس میخونم  

بعد قبل از راه افتادنم بهشون گفتم  من راه افتادم شماهم بیا  پیامک دادم .مدرسه کتابو بگیر  رسیدم  به مدرسم این خانوم نه جواب داد میاد یا نه من خودم زنگ زدم گفت بیا فلان جا داداشمم میاد میگیره  ۵ دیقه صبر کردم نیومد داداش باز خودش زنگ زد گفت داداشم دیرتر میرسه  اگه میشه بیار فلان جا  شوهرمم ناراحت شد گفت مارو مسخره کرده این همه راه امدیم دستورم میده من فلان جا رو نمیدونم کجاست . رفتیم بگسند ماشینمون گرفتیم دیدم دوبارع زنگ زده داداشم اومده همون جای اولی که گفتم   دور بزنین کتاب و بیارید   شوهرمم گفت من عجله دارم  بیاد سر فلکه..... باز دوباره خانوم میگفت  فامیل نداری بده بهشون من میام میگیرم  منم گفتم نه ندادیم البته الکی گفتم چون واقعا نمیشه به عریبه اعتماد کرد ادرس خونه ی فامیلتو بگی . حالا کار من اشتباه بود  یا اون 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم کار اون اشتباه بود که بد قولی کرد 

اگر واقعا کتاب می خواست خودش به موقع می اومد

شوهرتم حق داشته ۵٠ کیلومتر رفت و برگشت رانندگی کرده نمیتونه علاف دوست بدقولت بشه