2726

با شوهرم هیج تفاهمی نداریم بیشتر مشکل از اونه 

چون دقیقا از وقتی دختر دومم دنیا اومد و دید منو بیشتر دیگه تو این زندگی کسی کردم بخاطر بچه ها اخلاقش گند شد 

الان فقط میگه من هرکاری خواستم میکنم تو هم حق اعتراض نداری هرچی گفتم باید بگی چشم  حرف حرف من باشه 

ولی واقعا این زندگی و نمی کشم 

زندگی بدون عشق که همش زور و تحمیله 

من و بچه هام باید کم خرج کنیم که اون راحت تر واسه دوستاش خرج کنه 

هرچی میخورم فحش و توسری میخورم 

هیچ توجهی به من و بچه هاش نداره ماهی یه بار مارو بیرون نمیبره

خودش صبح تا شب بیرون 

با کسی اجازه رفت آمد نمیده 

همش طلب کاره 

همش فحش و تحقیر   و گاهی کتک 

دیگه نمی کشم چیکار کنم

کسی و هم ندارم پشتم باشه جدا شم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا بچه دوم اوردی پس

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣
2728
از اول همینطوری بود ?اگه نه چرا یه دفعه تغییر کرده البته یه چیزایی تو فکرشون هست بروز نمیدن

اولا‌مقاومت میکرد من با قهر و دعوا حرفم و بیشتر وقتا پیش میبردم ولی الان نه ماه ها قهر میمانیم و فایده نداره اعتراضم میکنم میگه همینه که هست نمیخوای برو

2706